1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што најмногу ве привлекува кај мажите?

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од mysterious, 26 јануари 2010.

  1. Katja.efremova

    Katja.efremova Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    658
    Допаѓања:
    89
     
  2. peperutkaa

    peperutkaa Популарен член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    943
    Допаѓања:
    618
    Пол:
    Женски
    Бравос и ти како мене ама признавам посакувам некогас по некоја звезда симната онака чат-пат :D
     
  3. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.818
    еееееееееј и јас сум овен :lol: :lol:
     
  4. Katja.efremova

    Katja.efremova Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    658
    Допаѓања:
    89
    Видов некаде ми се мерна дека си овен :D јас многу си го сакам знакот ама ако не ни се погоде некое маско по кеф тешко нему :D
     
  5. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.818
    :lol: :lol: :lol: леле да. Се мора да биде јас како шо ќе кажам :D :D
     
  6. peperutkaa

    peperutkaa Популарен член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    943
    Допаѓања:
    618
    Пол:
    Женски
    Сироти наши мажи :lol: :lol:
     
  7. babyketi

    babyketi Популарен член

    Се зачлени на:
    29 ноември 2009
    Пораки:
    1.302
    Допаѓања:
    669
    Peperutka zavisi za sto e slab mazot!
    NEMOZAM DA SFATAM ...KAKO NEJKETE ROMANTIKA I SKIMNUVANJE NA DZVEZDI???????????????????????????
    JAS TOA NAJMNOGU SAKAM ....SKAM I STRAST I SVE OSTALO,AMA DA NEJCAM ROMANTIKA?????NEMOZAM DA SFATAM! :lol: :lol:
     
  8. zkjb

    zkjb Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    96
    Допаѓања:
    53
    Jas mnogu sakam dobar gaz i maski race a sekako i romantika ama nesto podzaboraviv sto e toa?????????se nadevam deka koga ke se vrati maz mi ke se podseti i toj sto e toa:))))
     
  9. tanja6

    tanja6 Популарен член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    1.570
    Допаѓања:
    567
    Пол:
    Женски
    tiii so nikakvi se mazite na denesno vreme,ic ne im teknuva za romantika bre,treba da im nacrtas pa da znaat sto treba da napravat :D nema li malce,kavalerizam,komplimenti,iznenaduvanja :D sakaat odma op,klaj go :D ee so ubavo bese koga jas bev pocnala da izleguvam pred 14 godini,togas imav 15,abe decko so meseci ke ti se udvara,pa ke te brka,pa ke te ceka da razmislis dali sakas so nego ili ne.. a sega sakas- nejkes aj prijatno :D ako nejkes ima druga :lol:
     
  10. peperutkaa

    peperutkaa Популарен член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    943
    Допаѓања:
    618
    Пол:
    Женски
    Бејбикети
    ААне , не си ме разбрала јас напишав и по некоја симната звезда чат-пат, ама не ги обожавам тие романтики со вина зш ја вино неможам да помирисам а и малку ми е смешна самата ситуација, па повеке сум си за еднаш дневно добро гушкање и на помин едно те сакам, Отколку да ми спрема вечери и такви работи. И еве една дешавка наша да ве понасмеам Кога бевме дечко и девојка маж ми решил романтики да ми праве и спремил човекот вечера вино па масата кога ја средил па букети абе мераци а дента кога се слушнавме ми рече да одам кај него и директно да влезам дека немало да има никој дома и јас залетана одам кај него цела радосна сум се спремала на време и нема да закаснам (првпат) и влегувам а тој сироти по гаќи се рашетал ја бара пеглата за кошулата да си ја испеглал. Леле неможам да ви го опишам неговиот израз на лицето таков затечен а јас па како мрдната кога фатив да се смеам, сироти он цела идеја му ја упропастив. Ама сепак вечерта ни беше луда и незаборавна со смеи и понекоја звезда така колку без ич да не е :D
     
  11. magic

    magic Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 декември 2009
    Пораки:
    187
    Допаѓања:
    79
    Пол:
    Женски
    Ме привлекуваат дебели муциња, макар што дечко ми нема баш дебели (ама и неговите не се лоши), широки раменици и убав задник - надворешен изглед. Сакам да не е инаетчија и тврдоглав, а искреноста секогаш ме привлекувала. Мразам луѓе што лажат и што можат да кажуваат некаква нивна случка во 50 различни варијанти - само не знам како си мислат дека некој им верува, бљак ми се слоши од самата помисла. Не сакам папучари и мамини мази ;)
     
  12. snake

    snake Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    877
    Допаѓања:
    124
     
  13. Malechk0

    Malechk0 Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 февруари 2010
    Пораки:
    510
    Допаѓања:
    87
    мммм косата и телото :lol: и ќе заборавев ДОБАР ЗАДНИК ! :P 8)

    лепота привлачи, КАРАКТЕР задржавља ! ;) ;)
     
  14. Pokice

    Pokice Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 февруари 2010
    Пораки:
    10
    Допаѓања:
    0
    Очи,заби и карактер :)
     
  15. Just.Be

    Just.Be Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 декември 2009
    Пораки:
    13
    Допаѓања:
    5
    Ме привлекуваат убави заби и усни,начинот на кој ме гледа т.е. погледот.
    А најмногу од се ме привлекува интелигенција:)
     
  16. Melanie

    Melanie Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 февруари 2010
    Пораки:
    556
    Допаѓања:
    87
    Sakam crni maski so kratka kosa,prvo sto primetuvam se ocite,pogledot sekako nasmevkata,isto taka sakam so normalna tezina nesakam nekoj krupni ic isto nesakam mn visoki maski dovolno e da e malku povisok od mene da mozam stikli da nosam :lol: Najmnogu od se sakam da bide sarmanten,so smisla za humor i toa :)
     
  17. elena99

    elena99 Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 декември 2009
    Пораки:
    33
    Допаѓања:
    20
    дефинитивно се согласувам со тебе, а може некогаш и предниот дел да се загледа доколку е истеган оти битна ствар има таму :worried:hock: :worried:hock: :worried:hock:
     
  18. natasa0055

    natasa0055 Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 декември 2009
    Пораки:
    3
    Допаѓања:
    0
    nekoja vakov,nekoja takov saka. no site sakame nekoj so ima od se od ova po malku.se lazeme ako kazeme deka ne e taka...zarem ne sum vo pravo?
    ajde nekoj neka me demantira:)
     
  19. julie77

    julie77 Форумски идол

    Се зачлени на:
    2 февруари 2010
    Пораки:
    5.566
    Допаѓања:
    20.050
    More se sakam! :D Sakam zgoden..sarmanten..pameten..ambiciozen...strastven pa i nezen..a be se vo edno da bide! :lol: Ama kako vikaat:takov ne postoi.. :) Vazno e da ima srce i dusa..da e covek pred se..a inaku nema idealno..ama ako go prifatis takov kakov sto e, za tebe ke e naj. ;)
     
  20. srnicka24

    srnicka24 Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 февруари 2010
    Пораки:
    355
    Допаѓања:
    45
    1. mora da e krupen i visok:)nasmevka i iskrenost vo ocite:) da e cuvstvitelan a sepak mazestven ne ligav :D