1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што најмногу уживате да носите?

Дискусија во 'Канта' започната од Lovely93, 2 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lovely93

  Lovely93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2013
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.016
  Пол:
  Женски
  Видов има тема за што никогаш не би облекле, па си реков и една ваква не би ни шкодела. :D
  Што е тоа што највеќе уживате кога го носите, што ви се допаѓа многу и радо би го носеле само тоа да можете? :lol:
  Јас пример хеланки, што ужасно му смета на дечко ми и малце си го имам скратено тоа задоволство. :D
  Исто така, во лето обожавам кратки тексас панталончиња и убави шарени фустанчиња.
   
 2. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.064
  Тесни фармерки, фустанчиња кои до половината се тесни, а надоле се пуштени и паѓаат право - најубаво се чувствувам кога носам вакви фустанчиња. Обожавам да носам чизми со мала штик ла, кошули и сакоа. Најмногу уживам во бела, црна, црвена и керм боја.
   
 3. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.652
  Допаѓања:
  15.511
  Пол:
  Женски
  Шалвари,широки фармерки,тренерки,блузони,дуксери. :D
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.103
  Допаѓања:
  61.996
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.