1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што најчесто правите на интернет?

Дискусија во 'Слободно време' започната од bluberry, 9 јули 2010.

 1. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  326
  Еве јас на пример вклучувам прво ФБ,после фемина,и кога ќе видам СЕ играм игрички :rofl:
   
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.801
  Проверувам меил (и мојот и оној на татко ми), па фејсбук, па фемина, па фејсбук, па фемина... :D
   
 3. zvezdakoska

  zvezdakoska Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  59
  Проверувам маил, уклучивам мсн, па фемина и едно два саати само чкрапам по тастатурата :D
   
  На smile...100 и IdinaA им се допаѓа ова.
 4. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.350
  Пол:
  Женски
  Прво што правам кога уклучам компјутер сум на Фемина, после Фејсбук, па отварам некои други забавно информативни портали, ако имам време играм по некоја игра, праќам мејлови, се допишувам, но најглавно најмногу времето го поминувам на Фемина отколку на некое друго место.
   
  На Marissa24 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  495
  Прво проверувам мејл, па огласната табла на факултетот, па фејсбук и фемина. Обавезно одам на Јутуб да видам дали има некое ново клипче што ми е во интерес и често ги посетувам другите македонски сајтови за забава ;)
   
 6. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.830
  Допаѓања:
  10.125
  Пол:
  Женски

  исто, само без елот со татко ми :lol:
   
 7. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.150
  Прво на фемина, после по македонскиве забавни портали, на јутуб можеби...тоа
   
 8. macysh

  macysh Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2010
  Пораки:
  1.046
  Допаѓања:
  697
  фемина,јутуб,и фејсбук кога ми е ептен досадно :$
   
 9. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.920
  Слушам музика на јутуб , на фемина , по страниве гледам што ново има , на скајп со татко ми зборам , си проверувам меил и некогаш некоја игра :) Ми помина меракот за бубле , може некоја да ми препорача некоја интересна игра со левели и да треба да се врти :D
   
 10. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.248
  Допаѓања:
  5.508
  Прво хотмаил,фемина,фб,мјузик,чет и тоа :)
   
 11. Malechk0

  Malechk0 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  87
  msn, skype, facebook, femina, youtube, и гледам онлајн филмови. :)
  симнувам музика, филм, играм игри.. ;)
   
 12. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.847
  Пол:
  Женски
  Се што ќе ми падне на памет...ама прво уклучувам фемина :D Инаку си барам нешто ако ми треба, гледам слики, читам списанија на нет, играм игри, од се по малку :lol:
   
 13. Ema.Sk

  Ema.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  1.254
  Допаѓања:
  4.367
  Фемина па фејсбук обавезно си отварам :lol:
  и после ќе си ги посетам сите игри што ги играм на фејсбук .. после мсн уклучувам :D
  Си се допишувам и на скајп , тетка ми на камера ќе ми ја покаже братучедка ми што има 5 месеци ии уште малку не сум го бацила мониторот :lol: Многу ја сакам :l:
   
 14. skygirl

  skygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  153
  Вообичаено...Прво проверувам меил, и Фејсбук обавезно :D

  па гледам клипчиња на You Tube, и секако што има ново на Femina мора да се провери ;)
   
 15. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.900
  Facebook, Femina, Msn, Youtube, симнувам музика, филмови, книги, или пак читам книги или гледам филмови онлајн. Играм игри на една страна, правам креации.. се и сешто. :)
   
 16. Smilly

  Smilly Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2010
  Пораки:
  2.373
  Допаѓања:
  3.244
  фемина :l:
  Фејсбук
  Скајп :D
   
 17. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.542
  фб , фемина , јутуб и скајп понекогаш :)
   
 18. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.432
  Пол:
  Женски
  Фемина , скајп, јутјуб , поретко фејсбук и куцање документи :D
   
 19. parisheroinstars

  parisheroinstars Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јули 2010
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  25
  Facebook, Femina, Tumblr.. и гуглање на селебритис. :)
   
 20. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  3.770
  Допаѓања:
  3.876
  Пол:
  Женски
  Мсн. Преокупација, 24-7 онлајн.
  И фемина, исто почнав во последниве денови да сум 24-7 онлајн. :)
  Инаку слушам песни на јутјуб, гледам кој се најнови хитови.. и сл.