Што најчесто јадете...?

Дискусија во 'Храна и пијалоци' започната од smiley22, 16 април 2012.

 1. bluegirl7

  bluegirl7 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2011
  Пораки:
  754
  Допаѓања:
  929
  Салата (ништо не јадам без салата) :)
   
 2. Alesii

  Alesii Популарен член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2012
  Пораки:
  1.125
  Допаѓања:
  841
  салатки и овошје..
   
 3. SarahTayMomsen

  SarahTayMomsen Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2011
  Пораки:
  959
  Допаѓања:
  650
  Макарони и праска :)
   
 4. jagotka123

  jagotka123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2012
  Пораки:
  1.459
  Допаѓања:
  134
  Пол:
  Женски
  Овошје
   
 5. M.arija

  M.arija Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јули 2012
  Пораки:
  424
  Допаѓања:
  268
  Па овие денови најчесто јадам јаболки :)
   
 6. macysh

  macysh Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2010
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  633
  Koрнфлекс со млеко,мусли со млеко,овес со јогурт :) Или пак нешто лепче со павлака,дукатела,сиренце,кашкавал.

  Овошје,секој ден без исклучок :)
   
 7. mace1

  mace1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  354
  Допаѓања:
  176
  Пол:
  Женски
  :!:
   

  Прикачени фајлови:

  • images (1).jpg
   images (1).jpg
   Големина на фајлот:
   7,3 KB
   Прегледи:
   125
 8. hermosa

  hermosa Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2011
  Пораки:
  2.641
  Допаѓања:
  3.619
  Пол:
  Женски
  Пица,домати и благо.
  Како без воздух би била без нив :D
   
 9. nepoznaata

  nepoznaata Активен член

  Се зачлени на:
  17 август 2012
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  6
  Овошје, зеленчук и месо
   
 10. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.666
  Допаѓања:
  19.772
  Пол:
  Женски
  месо,салати,благо,грицки и овосје :)
   
 11. dunika

  dunika Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 март 2012
  Пораки:
  2.202
  Допаѓања:
  68.335
  Пол:
  Женски
  салата и житарици..во сите можни изданија
   
 12. Barbie20

  Barbie20 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2012
  Пораки:
  595
  Допаѓања:
  10.721
  Пол:
  Женски
  Тестенини :)
   
 13. winter-girl

  winter-girl Активен член

  Се зачлени на:
  24 август 2012
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  2
  во последно време највеќе јадам овошје и зеленчук
   
 14. Ella.313

  Ella.313 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2012
  Пораки:
  337
  Допаѓања:
  148
  Пол:
  Женски
  Најчесто јадам тестенини,неможам без италијанската кујна-од шпагети,до пици,равиоли...сакам се што е тестенина :D А сега си купив и морски плодови да си подготвам,па може и со тоа ќе се заразам :)
   
 15. Angela12345

  Angela12345 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2012
  Пораки:
  223
  Допаѓања:
  26
  Се јадам, ама најчесто кога сум дома маргарин со салама и кашкавал и паштета мммм обочавам паштета :)
   
 16. Miss.Baller

  Miss.Baller Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 септември 2012
  Пораки:
  141
  Допаѓања:
  55
  Ладен сендвич
   
 17. girl.9

  girl.9 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2012
  Пораки:
  1.689
  Допаѓања:
  477
  чоколадо
   
 18. Katerinceee

  Katerinceee Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  814
  Допаѓања:
  1.230
  Пол:
  Женски
 19. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.125
  Допаѓања:
  8.886
  Пол:
  Женски
  Чоколади, салата и панцерота во последно време ја јада стално за појадок.
  :)
   
 20. Kathlin

  Kathlin Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2012
  Пораки:
  153
  Допаѓања:
  232