Што најчесто јадете...?

Дискусија во 'Храна и пијалоци' започната од smiley22, 16 април 2012.

 1. tirkenbal

  tirkenbal Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2013
  Пораки:
  1.384
  Допаѓања:
  10.357
  Пол:
  Женски
  Пилешко (пржено,печено,варено) секакво го сакам,домати и помфрит :)
   
 2. l0vE...-love

  l0vE...-love Популарен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2012
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  142
  Пол:
  Женски
  заленчук, овошје и месо :D
   
 3. Decapitated.Hanna

  Decapitated.Hanna Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2012
  Пораки:
  799
  Допаѓања:
  569
  Шопска салата.
   
 4. Dream-Girl

  Dream-Girl Caffeine addict ☕ Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  12.045
  Допаѓања:
  132.064
  Пол:
  Женски
  Овошје :)
   
 5. ljubovche

  ljubovche Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јули 2013
  Пораки:
  79
  Допаѓања:
  68
  [​IMG]

  овошни салати. :)
   
 6. didi-to

  didi-to Активен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2013
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  2
  салати ги обожавам
   
 7. didi-to

  didi-to Активен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2013
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  2
  макарони :)
   
 8. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.506
  Допаѓања:
  4.128
  Пол:
  Женски
  овошје
   
 9. UnPaso

  UnPaso Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2013
  Пораки:
  1.002
  Допаѓања:
  247
  Пол:
  Женски
  Салати и чоколади :D
   
 10. rici.aaaaa

  rici.aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2012
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  3.387
  Зеленчук и овошје не сум некој љубител на месо искрено не го обожавам ама за краставици,патлиџани,чушки,моркови,грозје,диња,лубеница душа давам.....секако го обожам сирењето и кашкавалот на здравје радово редовно го имам во фрижидер
   
 11. skenco

  skenco Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2013
  Пораки:
  311
  Допаѓања:
  47
  салати,сирење,нуделс
   
 12. leighton23

  leighton23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2013
  Пораки:
  738
  Допаѓања:
  1.681
  чоколади :D
   
 13. LovePeace

  LovePeace Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2012
  Пораки:
  143
  Допаѓања:
  37
 14. smurffi

  smurffi Популарен член

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  714
  Допаѓања:
  378
  Пол:
  Женски
  Грицки
   
 15. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.894
  брза храна,кашкавал,сувомесно,салати...
   
 16. SmilerGirl

  SmilerGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2011
  Пораки:
  399
  Допаѓања:
  262
  Пол:
  Женски
  овошје,салати,пуканки :D
   
 17. ohana

  ohana Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2013
  Пораки:
  275
  Допаѓања:
  268
  Брза храна, чипс, салати, сирење.. :)
   
 18. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.736
  Пол:
  Женски
  Салати,чоколатца,соленки :)
   
 19. Moon.Girl

  Moon.Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2013
  Пораки:
  131
  Допаѓања:
  146
  Брза храна :)
   
 20. hermosa

  hermosa Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2011
  Пораки:
  2.641
  Допаѓања:
  3.619
  Пол:
  Женски
  компирче,зеленчук,и благо без кое неможам