1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што не би смениле во животот по ниедна цена?

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од emilija7i, 3 февруари 2013.

 1. emilija7i

  emilija7i Активен член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Ај девојки споделете во повеќе црти што не би промениле во својот живот, јас на пример не би го променила карактерот, тоа ме прави она што сум и со него ќе постигнам се.
   
 2. aliceinwonderland125

  aliceinwonderland125 Активен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2013
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  5
  мммм епа хахахха се би сакал да сменам:))
   
 3. Jule.Sk

  Jule.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  1.314
  Допаѓања:
  736
  Пол:
  Женски
  Тоа би биле моите родители,верата и мојот карактер.
   
 4. sadangel

  sadangel Популарен член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  983
  Допаѓања:
  780
  Себеси - ниедна особина кај себе не би ја променила. Далеку сум од совршена но си се сакам баш ваква во целост.
   
 5. nonenceee

  nonenceee Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2012
  Пораки:
  335
  Допаѓања:
  1.016
  Вербата во Бог , саканиот , моите дома !
   
 6. vitomir

  vitomir Нов член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2011
  Пораки:
  2.095
  Допаѓања:
  3.625
  Не би ја сменил мојата сакана,верен до гроб ке и бидам.
   
  На poenta му/ѝ се допаѓа ова.
 7. HurremSultan

  HurremSultan Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2012
  Пораки:
  241
  Допаѓања:
  119
  Не би го сменила само мојот изглед, друго се е за менување. И секако, мајка ми, брат ми и сестрите.
   
 8. NewYorker

  NewYorker Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2012
  Пораки:
  387
  Допаѓања:
  95
  СЕ!
  Да не речам дека сум перфектна,далеку од тоа..но јас си се сакам таква каква што сум и никогаш не би се сменила.Мислам зошто воопшто би се сменила,јас сум таква-каква што сум,и се си сакам кај себе:изгледот,карактерот,убавината(не до толку :lol: )...
  Така да во други зборови ништо не би сменила :$
   
 9. Kristina.R

  Kristina.R Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2012
  Пораки:
  317
  Допаѓања:
  64
  Пол:
  Машки
  Смислата за хумор,верата и родителите
   
 10. fatamorgana123

  fatamorgana123 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2013
  Пораки:
  1.273
  Допаѓања:
  1.529
  себе си-бидејќи ако се промениш себе си се губиш тотално и моите цели :)
   
 11. MotherMonsterI

  MotherMonsterI Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2012
  Пораки:
  797
  Допаѓања:
  837
  Не би се сменила самата себеси ! Не би го сменала карактерот за ништо
  Не би ги сменила моите пријатели и моето семејство..не би го менувала градот !

  Би ги сменила само луѓето во него, би ги исфрлила сите оние уфилмани и арогантни. Би го смеинла менталитетот на нашата држава...инаку животчево си го сакам каво што ми е
   
 12. Vetruska

  Vetruska Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  791
  Допаѓања:
  489
  Пол:
  Женски
  Минатата долгогодишна врска. Многу работи ме научи за почитување, позитивност, безрезервно давање љубов, читање книги, музика и да не набројувам бидејќи списокот е долг, а човекот е ангел кој сум благодарна дека имав можност да го познавам и поминам години со него.
   
 13. DjinTonik

  DjinTonik Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 септември 2012
  Пораки:
  399
  Допаѓања:
  110
  Родителите не би ги сменила, да можам би ја подобрила нивната здравствена состојба ама нив не би ги менувала 8)
   
  На kolovoz му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Katerinceee

  Katerinceee Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  814
  Допаѓања:
  1.230
  Пол:
  Женски
  Не би сменила:
  -Не би се сменила самата себе!
  -Карактерот!
  -Изгледот!
  -Стилот на облекување!
  -Со еден збор опишано СЕ!!!
   
 15. cigarce

  cigarce Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2011
  Пораки:
  1.400
  Допаѓања:
  3.926
  Пол:
  Женски
  Мајка ми
   
  На Hipster му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Sexybaby86

  Sexybaby86 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 март 2012
  Пораки:
  4.997
  Допаѓања:
  96.213
  Пол:
  Женски
  Не би се сменила себеси, она што сум ЈАС.
   
 17. awayfromyou

  awayfromyou Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2012
  Пораки:
  423
  Допаѓања:
  297
  Пол:
  Женски
  Ништо не би сменила.Буквално ништо.
   
 18. tessie

  tessie Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 ноември 2010
  Пораки:
  5.629
  Допаѓања:
  21.940
  Пол:
  Женски
  одлучноста
  справедливоста
  здравјето (како што е во моментот)
  сопругот (под услов да остане ваков :lol: )
   
 19. Pufce27

  Pufce27 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 април 2013
  Пораки:
  48
  Допаѓања:
  88
  ништооо апсолутно ништооооо не би сменила во животов
   
 20. tirkenbal

  tirkenbal Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2013
  Пораки:
  1.666
  Допаѓања:
  12.451
  Пол:
  Женски
  Мојата фамилија и самата себе си !