1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што не би смениле во животот по ниедна цена?

Дискусија во 'Канта' започната од Gentleman..D, 8 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Gentleman..D

  Gentleman..D Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2013
  Пораки:
  268
  Допаѓања:
  44
  Епа ајде да споделиме што не би промениле во својот живот? :D
  На пример јас не би го сменила семејството,околината и сл.
  само да не е дупла темаваа :shake:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.524
  Допаѓања:
  58.958
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.