Што не ви се допаѓа кај вас на форумов?

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од The.Princess, 12 декември 2012.

 1. The.Princess

  The.Princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2012
  Пораки:
  281
  Допаѓања:
  146
  Самиот наслов кажува се.. :) За што мислите дека сте анти талент ама на форумов.. или што не ви се допаѓа кај вас на форумов..

  Мене на пример не ме бива за отварање теми, пишување наслови, или ми се за нигде темите, или се дупли и одма се в канта.. И насловите на темите ги правам километарски, за вакви работи баш на форумов не ме бива..

  А не ми се допаѓа тоа дека сум доста дрска, ама таква сум и зад компјутер, па не можам овде да се покажувам на друг начин..

  А вас за што не ве бива?

  Гарант темава канта ќе летне за 1 секунда, и уште сега ви велам „извинтете“ :bow:
   
 2. yeah

  yeah Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  190
  Допаѓања:
  62
  Паа незнам баш дали ќе летне но не е лоша темата
  А и мене да ти кажам право воопшто не ме бива за праење теми и смислување наслови!
  Ама тоа мислам дека нема врска со форумот а кај форумот ме нервира тоа што неможам дали да си го сменам името :'(
   
 3. The.Princess

  The.Princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2012
  Пораки:
  281
  Допаѓања:
  146
  Епа и јас еднаш вака избрзав и си го напраив boj4eee и после бескрајно си го мразев, па си напраив нов додека не собрав многу мислења. :D
   
 4. simpaticnaa

  simpaticnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2012
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  681
  Значи истово ова,ама баш исто! :)
   
 5. the-girl1

  the-girl1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2012
  Пораки:
  1.297
  Допаѓања:
  664
  Хехехе,и мене исто! :D
   
 6. lunicka

  lunicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.969
  Допаѓања:
  80.721
  Пол:
  Женски
  Тоа што има многу мал број на феминки после 30-та година,а за 40-та да не правиме муабет. :?:
   
  На Peppermint му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  4.026
  Допаѓања:
  24.984
  Што спамирам секакви глупости :rofl:
   
 8. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.952
  Допаѓања:
  33.898
  Пол:
  Женски
  100 пати ќе го "напишам" во главата, но ко ќе дојде ред да го пишам тука, се губам и заборавам.
   
  На biGirl, Аliсe и The.Princess им се допаѓа ова.
 9. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.267
  Допаѓања:
  14.968
  Пол:
  Женски
  -Незнам каде грешам што некои феминки погрешно ме сваќаат.
  ...ете сакав уште едно нешто да пишам и не ми текнува. |(
   
  На biGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Sara123

  Sara123 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2011
  Пораки:
  3.278
  Допаѓања:
  2.300
  Пол:
  Женски
  Тоа што не умеам да оставам вистински впечаток, за мене - општо.
   
  На sweet-star му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Yowannty

  Yowannty Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 ноември 2012
  Пораки:
  6.730
  Допаѓања:
  116.953
  Пол:
  Женски
  ..шо неам време за да бидам доволно активна
  чак шо више коа сум активна сум па така баш активна :rofl: ...ама коа не сум.....па ептем не сум :|
   
 12. Angel-Adriana

  Angel-Adriana Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2012
  Пораки:
  1.085
  Допаѓања:
  552
  И јас исто тоа со темите! Останатото е 5 :)
   
 13. Greeen

  Greeen Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 септември 2012
  Пораки:
  729
  Допаѓања:
  567
  Што немам доволно време за седење на форум.Некогаш и ме мрзи да пишувам мислења,а некогаш и немам инспирација.
   
 14. The.Princess

  The.Princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2012
  Пораки:
  281
  Допаѓања:
  146
  Што минам бесконечно време на форумски игри, а има многу попаменти работи да правам на форумов.. |(
   
 15. NyanCat

  NyanCat Нов член

  Се зачлени на:
  23 декември 2012
  Пораки:
  57
  Допаѓања:
  70
  Хмм.. :?: Незнам..Ништо :P
   
 16. The.Princess

  The.Princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2012
  Пораки:
  281
  Допаѓања:
  146
  Што морам да се менам со nati44 на пола саат.. |(
   
 17. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.829
  Допаѓања:
  161.230
  Пол:
  Женски
  Хаха и мене баш не ми успеваат темите :)
   
 18. The.Princess

  The.Princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2012
  Пораки:
  281
  Допаѓања:
  146
  Гледам на никој не не бива за тоа :lol:
   
 19. LittleFairy

  LittleFairy Популарен член

  Се зачлени на:
  30 април 2012
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  1.934
  Си се издаде дека ти е сестра :rofl: :lol: :lol: :lol: :lol:
   
  На nati44 и The.Princess им се допаѓа ова.
 20. The.Princess

  The.Princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2012
  Пораки:
  281
  Допаѓања:
  146
  Што ќе треснам некој оффтопкик на сред тема.. :tmi: