Што не треба да носите (What not to wear) TLC

Дискусија во 'Канта' започната од elimonkey, 27 октомври 2013.

 1. elimonkey

  elimonkey Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2013
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  7
  Ја гледате емисијава ? Ако е дупла темава слободно канта :D баш е интересно како жените од обични стануваат убавици ... Што мислите вие?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.064
  Допаѓања:
  48.390
  Пол:
  Женски