1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што никогаш нема да јадете?(мразите)

Дискусија во 'Канта' започната од Hotty125, 14 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Hotty125

  Hotty125 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2011
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  25
  Јас од мала мразам мајонез !!
  Тоа за мене е нешто најгадно. :?:
  Ист случај како и со урдата,многу ,многу ГРДО!Која ја гледам ми се лоши.
  Во ова спаѓа и палетата и кавијарот.Многу ми се одвратни :$

  тоа е тоа, мислам.
  а вие што мразите?:))
   

  Прикачени фајлови:

  • kavijar.jpg
   kavijar.jpg
   Големина на фајлот:
   16,7 KB
   Прегледи:
   131
 2. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.562
  Допаѓања:
  7.990
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.