1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што носите во моментов?

Дискусија во 'Мода и стил' започната од isabella0312, 8 јули 2012.

 1. isabella0312

  isabella0312 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 септември 2011
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  32
  Јас во моментов носам зелена маичка со маслинасти шорцеви и бели апостолки. :)
   
  На Andrejaaaaaa, Caliopea и NewYorker им се допаѓа ова.
 2. 1587

  1587 Активен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2012
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
  Што носите во моментов??

  preramki i pantaloncina :*
   
  На AnaBoskova му/ѝ се допаѓа ова.
 3. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.333
  Допаѓања:
  15.493
  Што носите во моментов??

  Секси чипкана маичка со длабоко деколте и црвена гача 8) :rofl:
  Шала на страна, моментално сум у црни панталони и розева блуза со американско знаме.
   
  На Cutegirl321230210 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Witchy-style

  Witchy-style Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2012
  Пораки:
  684
  Допаѓања:
  3.788
  Пол:
  Женски
  Што носите во моментов??

  Црни хеланки и црвена кратка туника :D
   
  На micky му/ѝ се допаѓа ова.
 5. pamelche

  pamelche Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2011
  Пораки:
  3.899
  Допаѓања:
  11.661
  Што носите во моментов??

  Тексас шорцеви и испотена праска боја маица.
   
  На AnaBoskova му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Special.Someone

  Special.Someone Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 август 2011
  Пораки:
  943
  Допаѓања:
  634
  пижами најубаото :D
   
 7. bluegirl7

  bluegirl7 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2011
  Пораки:
  754
  Допаѓања:
  930
  Пижами :D
   
 8. Champs.Elysees

  Champs.Elysees Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 април 2012
  Пораки:
  317
  Допаѓања:
  117
  Пижамии. :)
   
 9. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.972
  Пол:
  Женски
  пижами
   
 10. Foreveryoungiwannabe

  Foreveryoungiwannabe Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2012
  Пораки:
  309
  Допаѓања:
  685
  Шорцеви и маичка :)
   
 11. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.972
  Пол:
  Женски
  Фустанче
   
 12. levely

  levely Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2011
  Пораки:
  912
  Допаѓања:
  900
  Пижамки :$
   
 13. thelittle17

  thelittle17 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 август 2010
  Пораки:
  3.749
  Допаѓања:
  8.597
  Пол:
  Женски
  Кратки панталончиња и блузичка на рамчиња :)
   
 14. perlaa

  perlaa Популарен член

  Се зачлени на:
  2 декември 2011
  Пораки:
  1.223
  Допаѓања:
  788
  Пижами.
   
 15. SimplyElegant

  SimplyElegant Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2012
  Пораки:
  742
  Допаѓања:
  772
  Пол:
  Женски
  Бели шорцеви со висок струк и розева рамбовка :)
   
 16. 2036

  2036 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2012
  Пораки:
  116
  Допаѓања:
  72
  Циклама 3/4 панталони и бела маица
   
 17. Witchy-style

  Witchy-style Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2012
  Пораки:
  684
  Допаѓања:
  3.788
  Пол:
  Женски
  Светли сини фармерки и розева маичка...:D
   
 18. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  5.902
  Допаѓања:
  20.425
  Пол:
  Женски
  светло розева маичка и гријави пантолончиња :D
   
 19. kitty.lover

  kitty.lover Популарен член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2012
  Пораки:
  602
  Допаѓања:
  349
  Син шорц и бела рамбовка. :)
   
 20. Anna-Banana

  Anna-Banana Популарен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  3.787
  Допаѓања:
  4.838
  Пол:
  Женски
  Пижами :inlove: :inlove: