Што носите во моментов?

Дискусија во 'Мода и стил' започната од isabella0312, 8 јули 2012.

 1. girl2

  girl2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2013
  Пораки:
  56
  Допаѓања:
  107
  Пол:
  Женски
  Пижамчина и папучи
   
 2. Fallen.Angel

  Fallen.Angel Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2014
  Пораки:
  1.551
  Допаѓања:
  3.408
  хеланки и блуза. Све је црно на мени. Освен чорапиве, какви фатив такви сиви.
   
 3. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  3.129
  Допаѓања:
  26.649
  Пол:
  Женски
  Дуксер и тренерки.
   
 4. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  3.129
  Допаѓања:
  26.649
  Пол:
  Женски
  Дуксер и тренерки.
   
 5. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  3.129
  Допаѓања:
  26.649
  Пол:
  Женски
  Две маици,блуза,дуксер и тренерки.
   
 6. Watermelon96

  Watermelon96 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2018
  Пораки:
  336
  Допаѓања:
  1.049
  Пол:
  Женски
 7. Brunhilde

  Brunhilde Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  2.234
  Допаѓања:
  17.809
  Пол:
  Женски
  Пижами.
   
 8. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  9.163
  Допаѓања:
  103.919
  Пол:
  Женски
  Пижами. У карантинов тоа и ќе носам само. :D
   
  На Cutiepie1 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Petar80

  Petar80 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.496
  Допаѓања:
  44.353
  Пол:
  Машки
  Пижами
   
 10. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.404
  Допаѓања:
  21.698
  Пол:
  Женски
  Црно бели хеланки и бела блуза.
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  3.129
  Допаѓања:
  26.649
  Пол:
  Женски
  Црни хеланки,тегет Најки блуза и бел дуксер.
   
 12. Summer16

  Summer16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 декември 2018
  Пораки:
  497
  Допаѓања:
  1.078
  Пол:
  Женски
  Тренерки и блуза.
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. ♡BuBaLe♡

  ♡BuBaLe♡ Популарен член

  Се зачлени на:
  2 мај 2015
  Пораки:
  4.440
  Допаѓања:
  95.728
  Пол:
  Женски
  Пиџамите ми омилени
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  9.163
  Допаѓања:
  103.919
  Пол:
  Женски
  Тренерки :wasntme:
   
 15. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  3.129
  Допаѓања:
  26.649
  Пол:
  Женски
  Пижами. :D
   
 16. Brunhilde

  Brunhilde Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  2.234
  Допаѓања:
  17.809
  Пол:
  Женски
  Тренерки.
   
 17. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  1.013
  Допаѓања:
  7.208
  Пол:
  Женски
  Хеланки и блуза
   
  На Cutiepie1 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  3.129
  Допаѓања:
  26.649
  Пол:
  Женски
  Тегет дуксер и црни тренерки.
   
 19. Brunhilde

  Brunhilde Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  2.234
  Допаѓања:
  17.809
  Пол:
  Женски
  Пижами.
   
 20. kikkki

  kikkki Популарен член

  Се зачлени на:
  31 март 2012
  Пораки:
  2.554
  Допаѓања:
  4.658
  Пол:
  Женски
  Црни хеланки и дуксер сив(мислам мушки е,на подарок ми е ) хаха