Што подразбирате под љубов?

Дискусија во 'Канта' започната од tinka.tincence, 25 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tinka.tincence

  tinka.tincence Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  0
  ајде да слушнам ваши мислења за тоа како дознавате дека сте заљубени? :)
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.