1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што поклон....

Дискусија во 'Канта' започната од inn, 10 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. inn

  inn Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2010
  Пораки:
  152
  Допаѓања:
  29
  Какви поклони подарувате?Што сакате да добивате?Ве прави ли среќни тоа да дадете значај на некоја блиска личност?
   
 2. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.244
  Допаѓања:
  1.546
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.