1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што последно направивте?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од belieber, 4 септември 2011.

 1. belieber

  belieber Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  1.082
  Допаѓања:
  642
  Не видов ваква тема па решив јас да отворам :)
  ако не е потребна или има слична ваква слободно клуч ;)
  Иначе да ја започнам темава, да си кажам се бањав саат ипол :lol:
   
 2. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  4.161
  Допаѓања:
  14.170
  Пол:
  Женски
  Си го поправив лакот, оти ми беше изљупен.. :)
   
 3. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.070
  Си играв брканица со 4 кучиња у парк :D :l:
   
 4. esperanca

  esperanca Популарен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2010
  Пораки:
  1.321
  Допаѓања:
  3.166
  Се налакирав црвено на рацете и на нозете :)
   
 5. senjorita-v

  senjorita-v Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2011
  Пораки:
  1.499
  Допаѓања:
  8.291
  Пол:
  Женски
  си зготвив соја и грашок
   
 6. Antonija123

  Antonija123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2011
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  73
  Убаво се изнасмеав на некои глупости што ги слушнав :D .. Многу ме нервираат дрвени филозофи значи ама да не се тие со што ќе се смеам ? :D
   
 7. eli25

  eli25 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  14.550
  Допаѓања:
  120.562
  Имав гости,трачаревме уз добро нес кафенце8)
   
 8. Jojoba

  Jojoba Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 април 2011
  Пораки:
  868
  Допаѓања:
  718
  Пиев пиво :wasntme:
   
  На eli25 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. SaIvnjaann

  SaIvnjaann Популарен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2011
  Пораки:
  505
  Допаѓања:
  458
  Зборував со другарка ми по телефон 13минути 5 секунди :D
   
 10. Dulceee

  Dulceee Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2011
  Пораки:
  899
  Допаѓања:
  1.958
  Пол:
  Женски
  Бев кај другарка ми на кафенце (и сокче :D )
   
 11. MandyLane

  MandyLane Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 август 2011
  Пораки:
  3.382
  Допаѓања:
  20.489
  Пол:
  Женски
  Пивнав јогурт.. и го напишав мислењево и стиснав испрати.
   
 12. Hiii

  Hiii Популарен член

  Се зачлени на:
  5 април 2011
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  1.563
  Бев а промоција на Синалко, се позабавував и еве ме сега на фемина :D
   
 13. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  Имав хот секс. :rock:
   
  На SnowQueen17, Dushica-sk, Alanna и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 14. belieber

  belieber Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  1.082
  Допаѓања:
  642
  Се вратив од школо и си легнав во кревет :D
   
 15. LittleDevil

  LittleDevil Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  1.701
  Допаѓања:
  1.919
  Пол:
  Женски
  Си активирав бесплатни минути на ВИП :D
   
 16. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.516
  Додадов млеко и корнфлекс во чинијава :lol:
   
 17. Annie.mk1

  Annie.mk1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2011
  Пораки:
  1.631
  Допаѓања:
  3.741
  Стиснав на Испрати :D
   
 18. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.923
  Му покажував на татко ми какви тетратки сум купила . Ама ни тие не се веќе она што беа , тоалетната е поквалитетна од нив .. И се исти од лани , па нејќам истиии :D :D :D
   
 19. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.046
  Одморив мозочни ќелии, го наполнив цело тело со чист воздух ... примив мир во душа
   
  На Sun.shine и Dafnee им се допаѓа ова.
 20. Grunge

  Grunge Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2011
  Пораки:
  369
  Допаѓања:
  625
  Заебав и тоа многу гадно :rock: :worried: