Што последно си купивте? (лични слики)

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од prettygirl, 27 ноември 2009.

 1. Feminka22

  Feminka22 Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  4.821
  Допаѓања:
  16.008
  Пол:
  Женски
  9106AEBA-0739-4404-A4EF-970DBE2697B0.jpeg
  поише работи купив ама ова е најбитното :D се опреми детето :rofl:
   
  На EMoonlight, Skorpija25, smooch и 24 други им се допаѓа ова.
 2. victoria

  victoria Форумски идол

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.778
  Допаѓања:
  23.340
  Пол:
  Женски
 3. poppie

  poppie Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2010
  Пораки:
  314
  Допаѓања:
  2.057
 4. MidwifeM

  MidwifeM Активен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2020
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  244
  Пол:
  Женски
 5. macence123***

  macence123*** Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2016
  Пораки:
  80
  Допаѓања:
  109
  Пол:
  Женски
  Здраво,нарачав денес чевли од една страница simpleeon.com
  Дали сте нарачувале до сега и дали ви стигнале работите?
   
  На Giinna му/ѝ се допаѓа ова.
 6. mime87

  mime87 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  3.876
  Допаѓања:
  5.493
  Пол:
  Женски
  D8454D47-6A71-4C9D-8AD3-FAFEA9C3B823.jpeg
   
  На Mimmi39, Alisa22, EMoonlight и 33 други им се допаѓа ова.
 7. Leo-nora

  Leo-nora Популарен член

  Се зачлени на:
  25 март 2013
  Пораки:
  1.645
  Допаѓања:
  1.005
  Пол:
  Женски
 8. poppie

  poppie Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2010
  Пораки:
  314
  Допаѓања:
  2.057
  Предобар е. Јас сум задоволна од серумов. Дава хидратација, ми помага со некои ситни акни и дава свежина. Топло го препорачувам.
   
  На ludamaja10 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Leo-nora

  Leo-nora Популарен член

  Се зачлени на:
  25 март 2013
  Пораки:
  1.645
  Допаѓања:
  1.005
  Пол:
  Женски
  Bas za hidratacija i svezina mi treba nes. Liceto mi e tolku izmoreno mislam pomizerno ne sum go cuvstvivala. Ocajno mi treba svez iZgled
   
  На poppie му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Masnickaaa

  Masnickaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2011
  Пораки:
  261
  Допаѓања:
  565
  Пол:
  Женски
  Како го употребувате? Која цена е?
   
  На poppie му/ѝ се допаѓа ова.
 11. poppie

  poppie Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2010
  Пораки:
  314
  Допаѓања:
  2.057
  До крај на месец во Дм е 675 ден. Иначе на полувлажно лице, навечер и насабајле.
   
  На Leo-nora и Masnickaaa им се допаѓа ова.
 12. macence123***

  macence123*** Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2016
  Пораки:
  80
  Допаѓања:
  109
  Пол:
  Женски
  Исто и серумот на Авон со витамин ц е прекрасен и ги дава истиве бенефиции,претпоставувам е и со пониска цена бидејќи Авон го има патентирано прв ц витаминот во креми и серуми за нега на кожа,и го продава патентот на другите фирми,и затоа цените им се поскапи
   
  На poppie, Leo-nora, Skorpija25 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. Ilajla666

  Ilajla666 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2019
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  668
  20200326_124103.jpg
   
  На victoria, poppie, EMoonlight и 21 други им се допаѓа ова.
 14. @ster@

  @ster@ Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 март 2020
  Пораки:
  95
  Допаѓања:
  664
  Пол:
  Женски
  2546520085757.jpg
   
  На sexymia, stetoskop, grungy и 21 други им се допаѓа ова.
 15. kukla21

  kukla21 Мама Член на тимот

  Се зачлени на:
  4 август 2013
  Пораки:
  19.119
  Допаѓања:
  95.389
 16. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.371
  Допаѓања:
  241.176
  Пол:
  Женски
  DB119282-5E4A-4C64-B446-41599A8DAE18.jpeg
   
  На stetoskop, SofiMar_, Rirri и 47 други им се допаѓа ова.
 17. H.VAGA

  H.VAGA Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2012
  Пораки:
  822
  Допаѓања:
  2.323
 18. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.371
  Допаѓања:
  241.176
  Пол:
  Женски
  sport M
  fala :)
   
  На H.VAGA му/ѝ се допаѓа ова.
 19. H.VAGA

  H.VAGA Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2012
  Пораки:
  822
  Допаѓања:
  2.323
  Ти благодарам
   
  На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. mime87

  mime87 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  3.876
  Допаѓања:
  5.493
  Пол:
  Женски
  D44EBA7D-9508-432F-A213-D5D38B401FEF.jpeg FEB1C7D4-2B9B-4DB4-8C75-63069B78EE7C.jpeg 9A8EE669-4C57-4713-A822-7A07C7C77C5B.jpeg 105472B5-BC42-499A-BBC3-5C09CDEA43DC.jpeg
  За целото семејство по нешто:)
   
  На sexymia, stetoskop, SofiMar_ и 30 други им се допаѓа ова.