Што последно си купивте? (лични слики)

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од prettygirl, 27 ноември 2009.

 1. GDE DA IDEM

  GDE DA IDEM Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2018
  Пораки:
  115
  Допаѓања:
  338
  Пол:
  Женски
 2. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  13.191
  Допаѓања:
  69.638
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Skorpija25, Selest, Belabelinakinder и 52 други им се допаѓа ова.
 3. M.laDy

  M.laDy Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2010
  Пораки:
  843
  Допаѓања:
  730
  Пол:
  Женски
  На Yeeah му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Yeeah

  Yeeah Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  488
  Допаѓања:
  2.635
  Веќе го користам некое време и презадоволна сум, затоа и купив пак. Лицето ми е чисто, мазно баш како што сакам. Не ми ја суши кожата како што сум имала проблем претходно со останатите. Го препорачувам со две раце. :) :*
   
  На crazylady и M.laDy им се допаѓа ова.
 5. lunicka

  lunicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.515
  Допаѓања:
  72.468
  Пол:
  Женски
  IMG_20200519_185011290.jpg
  IMG_20200519_184949722.jpg
  IMG_20200522_172409479.jpg
   
  На Belabelinakinder, Alishan30, N.2106 и 47 други им се допаѓа ова.
 6. shz

  shz Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.965
  Допаѓања:
  33.665
  Пол:
  Женски
  IMG_20200522_155412.jpg
   
  На Skorpija25, Belabelinakinder, Alishan30 и 34 други им се допаѓа ова.
 7. GirlVolley

  GirlVolley Активен член

  Се зачлени на:
  28 март 2020
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  43
  Пол:
  Женски
  Мислење за книгава? Почна со читање? :)
  На список ми е, не сум ја купила сеуште
   
 8. marija1907

  marija1907 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2013
  Пораки:
  766
  Допаѓања:
  2.711
  Пол:
  Женски
  Јас ја нарачав и одма се пофалив. :rofl: Утредента ми се јавија дека им се продала и ми ја заменија со друга.
  Иначе позитивни мислења имам слушнато за книгава :D Се надевам дека ќе ја најдам негде:D Имам прочитано повеќе од Џули Џејмс ама овие ми се омилените (ви ги препорачувам)
  -Една неодолива љубов
  -На една свадба
  -Само најсекси маж кој постои
   
  На GirlVolley му/ѝ се допаѓа ова.
 9. naturally

  naturally Популарен член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2012
  Пораки:
  843
  Допаѓања:
  2.288
  AA2A21C2-981D-497F-9EDB-8D3300B53E14.jpeg
   
  На Skorpija25, Belabelinakinder, rumcherry и 33 други им се допаѓа ова.
 10. lovemme

  lovemme Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 октомври 2013
  Пораки:
  2.277
  Допаѓања:
  56.802
  Пол:
  Женски
  12 парчиња- tuja smaragd AirBrush_20200522195410.jpg
   
  На Skorpija25, Belabelinakinder, rumcherry и 31 други им се допаѓа ова.
 11. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.524
  Допаѓања:
  137.414
  Да се најде (fingers)
  (facepalm)
  20200521_163445.jpg
   
  На Skorpija25, Belabelinakinder, andrejko82 и 36 други им се допаѓа ова.
 12. eli.karameli

  eli.karameli Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2012
  Пораки:
  696
  Допаѓања:
  1.206
 13. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  3.728
  Допаѓања:
  31.012
  Пол:
  Женски
  Од Рамстор,едно е 200 денари.
   
  На eli.karameli му/ѝ се допаѓа ова.
 14. crazylady

  crazylady Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  4.435
  Допаѓања:
  7.311
  За каква кожа е?
   
 15. Yeeah

  Yeeah Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  488
  Допаѓања:
  2.635
  На poppie и crazylady им се допаѓа ова.
 16. lovemme

  lovemme Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 октомври 2013
  Пораки:
  2.277
  Допаѓања:
  56.802
  Пол:
  Женски
 17. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  15.501
  Допаѓања:
  94.425
  Пол:
  Женски
 18. lovemme

  lovemme Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 октомври 2013
  Пораки:
  2.277
  Допаѓања:
  56.802
  Пол:
  Женски
  Ми ги донесоа од Германија
   
 19. anastasijaki

  anastasijaki Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2011
  Пораки:
  3.925
  Допаѓања:
  26.678
  Пол:
  Женски
  Поевтини ли се таму? Конкретно за кремата hydrabio perfectеur ме интересира?
   
 20. lovemme

  lovemme Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 октомври 2013
  Пораки:
  2.277
  Допаѓања:
  56.802
  Пол:
  Женски
  Кај нас оваа крема ја барам подолго време не можам да ја најдам ...
  14 евра ми ја земаа.
  Често пати се на акција и поефтини се , да.
   
  На anastasijaki, poppie и buba4e89 им се допаѓа ова.