Што последно си купивте? (лични слики)

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од prettygirl, 27 ноември 2009.

 1. HappyFace

  HappyFace Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  0
  хе сокче од јаготки ооооо јееее.....а фармерките,фустанчињата и другите материјали ке почекаат следна плата...
   
 2. Nina24

  Nina24 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  667
  Допаѓања:
  333
  Јакничка... Си ја чекав да и падне цената и ја купив за пола цена од првиот пат кога ја загледав :)
   
 3. girl23

  girl23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  28
  Цигари и чоколада милка....ммм мјамии :D :D :D
   
 4. LovelyGirl

  LovelyGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  1.547
  Допаѓања:
  285
  Пол:
  Женски
  Bluzicka..........sivkasta a najposledno medenjaci mmmm bas sum po blagoto :lol:
   
 5. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.751
  Тегет тул
   
 6. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.485
  Денес мајка ми ме почести со нови пантолони, секако црни - стандарт :mrgreen:
   
 7. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  85
  Ајде уште машна :lol: :lol:
   
 8. anima

  anima Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  559
  Допаѓања:
  267
  Само што се вратив од Италија,си купив многу работи,но најсреќна ме прават како и секогаш,обетките што си ги купив од мојот омилен бутик Пимки,кој за жал го нема кај нас во Мк.
   
 9. ozbilnazena

  ozbilnazena Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2010
  Пораки:
  1.154
  Допаѓања:
  13.160
  Пол:
  Женски
  Denes... farmerki ,cevli,proletna jakna ,parfem,i crna bluzicka.
   
 10. sweety.86

  sweety.86 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 март 2010
  Пораки:
  162
  Допаѓања:
  20
  Минатата недела сиво фустанче и фармерки :)
   
 11. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.751
  :lol: :lol: :lol: Пратиш меееееееее :lol: :lol:
   
 12. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  85
  Па што мислеше ти, не те пуштам да мрднеш :lol: :lol:
   
 13. emce-kremce

  emce-kremce Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  1.161
  Допаѓања:
  95
  Виолетово пролетно капутче :D
   
 14. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.829
  Пол:
  Женски
  Со здравје да си го носиш :D
   
 15. emce-kremce

  emce-kremce Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  1.161
  Допаѓања:
  95
  е фала ти, да си купиш поубаво или исто :D
   
 16. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.829
  Пол:
  Женски
  Ништо чудно и исто ако си купам ;) си погаѓаме јас и ти ;)
  Плус и навистина сакав виолетово :? немој да се чудиш ;)
   
 17. emce-kremce

  emce-kremce Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  1.161
  Допаѓања:
  95
  хаха се чудев до пред извесно време, ама веќе се навикнав и нормално ми е ;)
   
 18. emce-kremce

  emce-kremce Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  1.161
  Допаѓања:
  95
  Ајде уште машна :lol: :lol:[/quote]
  и на крај составување на метеријалите и шиење на фустанчето :D
   
 19. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.751
  и на крај составување на метеријалите и шиење на фустанчето :D[/quote]
  Абе почнато е да се шие.... не ми е пресудна панделката, на крај оди... :D :D
   
 20. WildAngel

  WildAngel Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  105
  патки... :lol: :lol: