1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што последно си купивте?

Дискусија во 'Канта' започната од rainbowec, 25 октомври 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. rainbowec

  rainbowec Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2010
  Пораки:
  795
  Допаѓања:
  4.992
  Пол:
  Женски
  Мислам дека ваква тема нема, а баш би било убаво да си споделуваме со што сме се подновиле и искуства околу производите за тоа како сте задоволни од нивниот квалитет. :)

  Јас ќе почнам со чизмиве, си ги купив од New Yorker пред 2-3 дена и многууууууууууу си ги сакам! :inlove:
  Темно сиви, ептен убаво стојат на нога а поготово на хеланка или потесни фармерки.
  Исто така се изненадив колку се удобни и топли, со крзно се внатре така да ептен ми се погодија.
  Ги купив 1900 денари и презадоволна сум!  A јакничкава си ја купив од Mana Fashion, само што ја видов одма ја земав да ја пробам и тоа беше тоа - љубов на прв поглед.
  Ми се свиѓа бојата пошто е неутрална и може да се комбинира буквално со се, ми се свиѓа што има врвка околу половината па дава убава линија на телото, ми се свиѓа што не е ни кратка ни долга - таман е.
  Ја купив 1500 денари, ама искрено мислам дека јакничево не би требало да чини повеќе од 1000 денари пошто е доста тенко и за преку ден или приквечер врши работа, ама за навечер сега иди па облечи го ќе смрзнеш.
  Али тоа е тоа, кога нешто ќе ти фати око нема бегање. :lol:
   

  Прикачени фајлови:

 2. luci22

  luci22 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  742
  Допаѓања:
  1.501
  Пол:
  Женски
 3. Oleeenka

  Oleeenka Популарен член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2012
  Пораки:
  345
  Допаѓања:
  523
 4. rainbowec

  rainbowec Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2010
  Пораки:
  795
  Допаѓања:
  4.992
  Пол:
  Женски
  Оооооо стварно не приметив... барав конкретно тука во убавина и мода дали има па видов дека нема и решив да направам ама имало на друго место. :lol: Sorry, бришете слободно.
   
 5. lolanomnom

  lolanomnom Популарен член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2013
  Пораки:
  253
  Допаѓања:
  2.324
  Este lauder маскара, моливче и крема за очи од истата фирма :)
   
 6. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.890
  Пол:
  Женски
  И во овие теми може одговор да се дава сегаа??
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.