1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што правите во моментов?

Дискусија во 'Канта' започната од MacaMarchy, 28 февруари 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MacaMarchy

  MacaMarchy Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2016
  Пораки:
  92
  Допаѓања:
  87
  Пол:
  Женски
  Видов дека нема ваква тема , па си викам ај да направам. Епа вака јас ќе почнам:
  -Моментално се лакирам :D
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.113
  Допаѓања:
  56.351
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.