1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што правите додека сте на форумот?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од koritsaki, 16 март 2010.

 1. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  17.757
  Допаѓања:
  102.399
  Пол:
  Женски
  Momentalno jadam :)
   
 2. glow

  glow Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2009
  Пораки:
  3.023
  Допаѓања:
  1.264
  Слушам музика и средувам нокти.. :D
   
  На glosipgirl му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.987
  интересна тема :D
  моментално скенирам, јадам смоки и пијам нес 8)
  и слушам музикааааааааааааааа :up:
   
 4. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  Читам и коментирам,чекам некоја интересна тема,а и да ми текне некоја.Моментално спуштав некој фајл што ми го пратија преку пошта и незнам кај ми отиде во компјутеров и се нервирам неможам да го најдам а не се отвара документот,уф,што мразам така.Пуштив музика малку па да претрчам на некоја друга тема на форумов,а иначе ми се интересни и тие новостите на почетната страна,имаат и корисни совети,некогаш и хороскопот на фемина си го читам и така.
   
 5. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  15.618
  Допаѓања:
  31.706
  Пол:
  Женски
  Се допишувам на skype со дечко ми.
   
 6. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.516
  уклучена сум на друг форум, слушам на јутубе :mrgreen:
   
 7. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.050
  pijam kafe i slusam muzika
   
 8. Braveheart

  Braveheart Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  609
  Допаѓања:
  94
  Ве читам, коментирам, слушам музика, пишувам на скајп... и така.
   
 9. s-love

  s-love Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 март 2010
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  2
  Моментално сум на работа и си читам на форумов и пијам кафенце.... и на мсн (meebo) :D
   
 10. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.344
  si jadam napolitanki i mleko :D
   
 11. Pain

  Pain Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2010
  Пораки:
  676
  Допаѓања:
  45

  и пишам на форумов, читам интересни теми, а додека сум на училиште нон стоп сум опседната со форумот, благодарение на него го откажав фејсбук :D
   
 12. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Кога сум на форумов сум само на форумов. Е сега секако дека слушам музика, тоа ми е неизбежно во секое време, што и да правам. Може и мсн, некој грицки или нешто за пиење. Ама откако ја напив кафе старата тастатура, ретко ми се случува да доближам чаша до компјутеров :D
   
 13. shiningstar

  shiningstar Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  307
  Хаха исто и јас :) Форумот ми е стално укључен, и кога не читам мислења и не пишувам на теми, едноставно навика ми е :) Обично на скајп или мсн се допишувам, средувам некои документи што ми се потребни за работата. И онака ... морам да зирнам што има на форумот само да проверам си викам :D
   
 14. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.450
  Пол:
  Женски
  Пијам чај и се изненадив сега кога слушнав на вести дека Ксенија Пајчин е мртва. Уште сум шокирана :(
   
 15. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.852
  Пол:
  Женски
  Ааа, се може да се случи да правам.Јадам,пијам,пишувам на мсн,слушам музика,а сега во моментов зеам како будала и одвај крепам очи да не акнам на тастатура :Down:
   
 16. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.697
  еве моментално ја пеглам косата.А можам и да јадам,да пишувам домашна,да читам со еден збор - СЕ :lol: :lol:
   
 17. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  15.618
  Допаѓања:
  31.706
  Пол:
  Женски
 18. girl23

  girl23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  31
  Se praam, skajpot otvoren, fejsbuk otvoren, yahoo otvoren, idividi otvoren, normalno forumot...u megjuvreme nekoja muzika na jutube....pijam kafe, zelen caj obavezno...grickam standart :worried:ilent: aman vise ko stoka nekoja....pusam cigara...sreduvam nokti ...a be haos :D :D :D
   
 19. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  93
  Моментално се допишувам со дечко ми на фејсбук, и јадам торта, а се дешава и да правам разни други работи на пример да учам, да пишувам да се пеглам да ме фарбаат и слично :lol:
   
 20. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  15.618
  Допаѓања:
  31.706
  Пол:
  Женски
  Пијам сок