1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што правите кога никој не ве гледа?

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Bitter-Sweet, 13 август 2015.

 1. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  12.521
  Допаѓања:
  72.367
  Пол:
  Женски
  Не наидов на ваква тема па решив да ве прашам, ако ви е интересна одговарајте. Ако не чини- канта. Еве јас за мене да си кажам, менувам влошки кај мене во соба наместо во wc :D Си го чепкам носето, си ги фаќам и проверувам какви ми се градите и задникот, правам фаци пред огледало, вежбам, денсам итн.
   
  На Lolo5 и angelche16 им се допаѓа ова.
 2. blackpanter

  blackpanter Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2015
  Пораки:
  1.066
  Допаѓања:
  6.089
  Пол:
  Женски
  обично кога сум сама дома си правам солистички концерти :lol:(иако немам глас за пеење )
   
  На Lolo5, Janina, angelche16 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  2.351
  Допаѓања:
  9.226
  Пол:
  Женски
  Јас пеам (ме бива за тоа фала богу) играм демек балерина :rofl::rofl: и полно будалии
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Janina

  Janina Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2015
  Пораки:
  258
  Допаѓања:
  387
  Пол:
  Женски
  Izigravam modna revija (hollest) ,peam :o,pustam klipovi na youtube od devojki kako se muvaat :wasntme:
   
  На Lolo5 и angelche16 им се допаѓа ова.
 5. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.914
  Допаѓања:
  51.075
  Пол:
  Женски
  Изгледам како бездомник.
   
  На Lolo5 и PiaMia им се допаѓа ова.
 6. Anabelle.Amorette

  Anabelle.Amorette Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2013
  Пораки:
  3.027
  Допаѓања:
  43.355
  Пол:
  Женски
  Најчесто пуштам гласна музика,некогаш потпевнувам (пред други луѓе никогаш,гласот ми е крш), вежбам акорди кога нема никој(да не чуе некој кога грешам,не звучи баш убаво :lol: ).
   
  Последна измена: 18 август 2015
  На Lolo5, Ketchup и Janina им се допаѓа ова.
 7. Strumka22

  Strumka22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2013
  Пораки:
  894
  Допаѓања:
  2.441
  Пол:
  Женски
  Веројатно истите работи што ги наведе Битер освен тоа со менувањето влошка во соба не го правам, се останато да и уште многу нешта кои се сметаат за непристојни и кога ќе видим дека некој ги прави се згрозуваме иако и сами ги правиме. Но мене од ова што правиме кога никој не не гледа поинтересно ми е дали некогаш ви се случило на јавно место да се исклучите скроз и да направите некоја од оние работи кои се сметаат за непристојни како што се, чепкање нос, душкање под пазуви... Ни тоа во некоја друга тема и во соодветна тема.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. fighter

  fighter Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  1.249
  Допаѓања:
  2.479
  Кога никој не ме гледа...јас....не гледам никој
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. zabec

  zabec Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2014
  Пораки:
  101
  Допаѓања:
  357
  Најчесто правам концерти со пресоблекување по неколку пати. Концертот секако вклучува пеење и играње. Знам често да се гледам во огледало и да се анализирам.

  Порано се сеќавам си зборев сама со себе и тоа на шпански?!?!:tmi:
   
  На Lolo5 и Bitter-Sweet им се допаѓа ова.
 10. theowndemon

  theowndemon crazy cat lady Член на тимот

  Се зачлени на:
  17 септември 2013
  Пораки:
  12.073
  Допаѓања:
  152.152
  Пол:
  Женски
  Накратко:
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Neophodna

  Neophodna Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2018
  Пораки:
  569
  Допаѓања:
  547
  Пол:
  Женски
  Прдам,ждригам,чепкам нос,плачам
   
 12. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.707
  Пол:
  Женски
  Како помала пеев и играв, а сега ништо посебно.
   
  На Lovelybaby<3, Недопирлива5 и Aleksandra9999 им се допаѓа ова.
 13. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.777
  Допаѓања:
  25.459
  Пол:
  Женски
  Пеам, се шетам полугола, играм на музика......
   
  На EvAngelos и Queen8 им се допаѓа ова.
 14. Alishan30

  Alishan30 Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јуни 2018
  Пораки:
  6.905
  Допаѓања:
  117.680
  Пол:
  Женски
  Ќутам и уживам
   
  На Ugly Duckling и Adorabela им се допаѓа ова.
 15. Adorabela

  Adorabela Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2019
  Пораки:
  1.013
  Допаѓања:
  2.068
  Пол:
  Женски
  Sve pravam shto ne mozham da pravam koga ne sum sama:D.