1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што правите кога останувате до доцна навечер?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од minika, 17 јуни 2014.

 1. minika

  minika Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2014
  Пораки:
  327
  Допаѓања:
  104
  Девојки ја отворив темава бидејќи почна летото и останувањето до доцна навечер што обично си правите .. :)
   
 2. Emilia.Attias

  Emilia.Attias Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2013
  Пораки:
  909
  Допаѓања:
  575
  Пол:
  Женски
  Јадам, си седам на фб, а верувам дека и повеќето го прават истото. :)
   
  На Osamena devojka му/ѝ се допаѓа ова.
 3. ivchee.ivche

  ivchee.ivche Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2013
  Пораки:
  297
  Допаѓања:
  42
  Пол:
  Женски
  Седам на фб или гледам некое филмче :)
   
 4. ivana63

  ivana63 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2013
  Пораки:
  287
  Допаѓања:
  229
  Убаво ти текнало. ;) :up:
  Па обично седам на фемина или фејсбук, слушам музика, ако не ме мрзи читам книга (или па ја пишувам таа шо си ја почнав)... :) :inlove:
   
 5. natemila

  natemila Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.533
  Допаѓања:
  8.442
  Пол:
  Женски
  Cедам на фб и на фемина, си слушам музика, некогаш и си гледам некој филм и така. И одвај си се будам наутро :D :D
   
 6. SmileOnMyFace

  SmileOnMyFace Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 мај 2014
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Женски
  Слушам музика , стражарам по Феминава, лакирам нокти :lol: а исто така ноќта ми е инспирација за да напишам по некое насловче во дневникот, оти преку ден мрза голема сум. Обожувам да останувам до доцна во ноќта , сега и летово ми го дозволува тоа :rock:
   
  На minika му/ѝ се допаѓа ова.
 7. SunshineYo

  SunshineYo Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2014
  Пораки:
  210
  Допаѓања:
  316
  Пол:
  Женски
  Најчесто гледам серија(серии уствари оти многу се) или филм(ови), го читам форумов и ретко дремам на фб :D
   
 8. amore12

  amore12 Активен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2014
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  21
  Дремам на фб,слушам песни,понекогаш гледам некој филм и така :D
   
 9. arontt

  arontt Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2012
  Пораки:
  504
  Допаѓања:
  1.632
  Залудно си го губам времето на Фејзбук, Фемина, зборувам на телефон и слушам музика.
   
 10. Dream-Girl

  Dream-Girl ☀️

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  20.123
  Допаѓања:
  195.279
  Пол:
  Женски
  Дремам на фб и на фемина, муабети на фб со некого до доцна навечер или пак на фемина чет.
  Слушам музика, некогаш гледам тв или пак филм на лаптопот и тоа е тоа. :)
   
 11. Madilyn

  Madilyn Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2014
  Пораки:
  138
  Допаѓања:
  126
  Ако не сум на фб или на форумов, загледана сум во некоја серија најобично, ако почнам додека не ги изгледам сите испаднати епизоди не оставам :rofl:
   
 12. Reachel

  Reachel Популарен член

  Се зачлени на:
  26 април 2014
  Пораки:
  257
  Допаѓања:
  1.902
  Пол:
  Женски
  Обично ,,висам'' на фб и се допишувам со едно девојче кое е толку мило за разговор :inlove: (остануваме до 5-6сабале) и си читкам некои теми на Фемина и оставам по некое мислење. Па чекам баба ми да се разбуди (во 3-4 станува :^) ) и потоа јас си легнувам. :D (На смени спиеме и ,,чуваме стража'' :rofl: )
   
 13. Ultimate.Shopper

  Ultimate.Shopper Популарен член

  Се зачлени на:
  31 март 2014
  Пораки:
  350
  Допаѓања:
  380
  Или гледам некој интересен филм или сум на фб. :D
   
 14. sugarlips

  sugarlips Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  672
  Допаѓања:
  761
  Пол:
  Женски
  на интернет или пишувам во дневникот,си слушам музика...ретко гледам некој филм :)
   
 15. Elena69221

  Elena69221 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2011
  Пораки:
  2.352
  Допаѓања:
  3.518
  Пол:
  Женски
  Зборам на чат или гледам серија.
   
 16. ivchee.ivche

  ivchee.ivche Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2013
  Пораки:
  297
  Допаѓања:
  42
  Пол:
  Женски
  Се раштеувам низ куќа и ги будам сите пошто си зборам сама хахахаха :rofl: :rofl:
   
 17. Derby

  Derby Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2014
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  204
  Пол:
  Женски
  Шетам ко вампир низ куќата :devil:
   
  На alexa_dimoska му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Snow-Star

  Snow-Star Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2014
  Пораки:
  3.465
  Допаѓања:
  17.410
  Пол:
  Женски
  Размислувам , едноставно мислите сами ми доаѓаат . И си го премотувам целиот живот како филм . :|
   
 19. The-fallen-one

  The-fallen-one Активен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2014
  Пораки:
  138
  Допаѓања:
  40
  Gleam filmchinja
   
 20. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.071
  Читам книга со надеж дека ќе ми се приспие или само седам на тараса и гледам во небото и околината. Воздухот е многу чист и пријатен навечер, релаксирачки е.
   
  На Moonlightbb, Oscar Lady и simoncelicius им се допаѓа ова.