1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што правите најчесто после секс?

Дискусија во 'Секс' започната од Lizalka, 9 јуни 2010.

 1. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  92
  Што ви е најубаво после едно убаво и страстно водење љубов??
  Имате некоја навика што ја практикувате или секогаш различно?
  Мене ми е најубаво после тоа малку милување, ама не превише, не сум некој романтичен тип, само да ми помине напаленоста :D :D
  И после обавезно цигара... зашто пушач сум, ама цигарата после секс ми е најубавата цигара :D
  И така е скоро секогаш.. Еднаш се деси да неаме цигари со дечко ми , и се осеќав ко да ми недостига нешто у целата работа :lol:
   
  На vaga987 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. bumbi

  bumbi Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  494
  Допаѓања:
  261
  Пол:
  Женски
  хмм сакам галење едно 10 мин и јадење чоколада... :rofl: не сакам ни јас многу нежности во последно време :D
   
 3. Queen.S

  Queen.S Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  607
  Допаѓања:
  380
  Прво си се изгушкамее ама онака силно пошто обожаваме да се гушкаме и двајцата..едно 10тина мин па си се бакнеме така убавоо..и послее цигараа ммм најслтака е поле секс и така си легаме додека пушиме цигара..ммммммм :inlove:
   
  На Deickata и GirlRunTheWorld им се допаѓа ова.
 4. Miss-Perfect

  Miss-Perfect Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2010
  Пораки:
  368
  Допаѓања:
  73
  Галење, гушкање... и не ретко после уште една партија :$
   
  На Willbeokay, aleks blond, Водолија и 5 други им се допаѓа ова.
 5. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.378
  Допаѓања:
  1.109
  Пол:
  Женски
  Навистина, не знам што е финтата во тоа, ама стварно цигарата е послатка после секс :) Тоа е всушност и одговорот мој на темата. Пушам цигара :smoke: , покрај другото :)
   
  На aleks blond, vaga987 и Denna им се допаѓа ова.
 6. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.777
  Допаѓања:
  25.456
  Пол:
  Женски
  Се гушкаме и бакнуваме. Најчесто продолжуваме пак со секс.
   
  На Cecko85, aleks blond и gami им се допаѓа ова.
 7. AlekBt

  AlekBt Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  77
  Допаѓања:
  16
  Пол:
  Машки
  Од машка страна малце :P Секундарно ми се приспива :) Но да не се налти девојката малце гу-гу гу-гу па ке се напијам вода пошто дехидрирам, па малце ке дремнам ... :P
   
  На Balint му/ѝ се допаѓа ова.
 8. bumbi

  bumbi Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  494
  Допаѓања:
  261
  Пол:
  Женски
  Aman sto e so vas mazite :) decko mi da go ostavam 2 min vednas zaspiva, da moze i stoejki bi spiel :D
   
  На femina0 и Spell им се допаѓа ова.
 9. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.342
  пијам мноооогу вода :D
   
 10. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  640
  Одма легнувам да спијам...се чуствувам изморенааа ;)
   
  На bebus-sk му/ѝ се допаѓа ова.
 11. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.439
  Пол:
  Женски
  И јас :D А дечко ми пали цигарче :D
   
 12. ana05

  ana05 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 април 2010
  Пораки:
  167
  Допаѓања:
  34
  Одмарам и најчесто си ги барам гаките и сум многу расположена за зборување а тој исцрпен кутриот си пали цигара и "внимателно"ме слуша :talk: :smoke:
   
  На mecheto и Viiiiip им се допаѓа ова.
 13. Sweety-Tweety

  Sweety-Tweety Популарен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  994
  Допаѓања:
  499
  Се гушкаме едно 5-10 минути и тоа на инсистирање на дечко ми, а јас секогаш се брзам за да се напијам водичка и да си запалам цигара, онака лезетски. Се согласувам со Анфејтфул:
   
 14. girl23

  girl23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  31
  Се гушкаме онака слепени 5-10 мин...јас барам вода.....и пијам на екс...Па палиме цигарче и двајцата ама онака опојно ни делува и на двајцата ради тоа шо сме пушачи и не збориме во тоа време..И после пак си легнуваме, он почнува со дремење а јас го бацувам за пак нешто да се почне на ново :$ :$ :$ :x :lol: :lol: :lol: Ахх убавини!!
   
  На Cecko85 и aleks blond им се допаѓа ова.
 15. katka-slatka

  katka-slatka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  296
  Допаѓања:
  44
  исто,заспивам како бебе...
   
 16. chicka

  chicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2010
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  97
  се гушкаме, галиме и си муабетиме.
   
 17. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  7.311
  Допаѓања:
  123.922
  Спијам.
   
 18. ivance5

  ivance5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  192
  И јас палам цигара...после се враќам во кревет и почнувам пак :D
   
  На Cecko85 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Oluska

  Oluska Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2010
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  24
  јадеме благо пошто не сме пушачи и после тоа си легнувам на неговите гради :rofl:
   
 20. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.474
  А после тоа пак гушкање и ќе си заспиеме заедно :inlove: