Што правите најчесто после секс?

Дискусија во 'Секс' започната од Lizalka, 9 јуни 2010.

 1. Дугокоси Швалер

  Дугокоси Швалер Активен член

  Се зачлени на:
  2 август 2016
  Пораки:
  191
  Допаѓања:
  300
  Пол:
  Машки
  :D:D:D
   
 2. Dust

  Dust Game Over Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.123
  Допаѓања:
  123.859
  Пол:
  Женски
  Спијам:^)
   
  На Maca_<3, Petar80 и Дугокоси Швалер им се допаѓа ова.
 3. Дугокоси Швалер

  Дугокоси Швалер Активен член

  Се зачлени на:
  2 август 2016
  Пораки:
  191
  Допаѓања:
  300
  Пол:
  Машки
  Specijalno za @Dust , a uzput i za ostali domacici :)
   
 4. Semih-Al

  Semih-Al Активен член

  Се зачлени на:
  31 јули 2016
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  110
  Пол:
  Машки
  Ја бакнувам нежно и ќе ја гушнам за да заспие во мене.
   
  На Sesil, КикиМаус и joy1 им се допаѓа ова.
 5. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.371
  Допаѓања:
  241.194
  Пол:
  Женски
  Jas nisto
  Vrtam grb ,on me miluva ili ceska
  I pagjam taka u son
   
  На mariatim, Petar80 и Maca_<3 им се допаѓа ова.
 6. Maca_<3

  Maca_<3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2016
  Пораки:
  150
  Допаѓања:
  454
  Пол:
  Женски
  Јадеме благо пред да почнеме нова партија... :lol: :rofl:
   
 7. fallenangel

  fallenangel Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2010
  Пораки:
  2.092
  Допаѓања:
  16.117
  Со бившиот заедно се туширавме:$:P пошто нели треба да се штеди.:rofl:После тоа се гушкавме, бистревме политика,:lol: се зезавме, јадевме, пиевме кафе, си кроевме планови за иднината. Долги беа нашите ноќи.:x
   
  На Дугокоси Швалер, #Пепи, Sesil и 3 други им се допаѓа ова.
 8. Petar80

  Petar80 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.496
  Допаѓања:
  44.352
  Пол:
  Машки
  [QUшто, ="joy1, post: 2947467, member: 63041"]Jas nisto
  Vrtam grb ,on me miluva ili ceska
  I pagjam taka u son[/QUOTE]
  За што, каде те Чешка, и колку длабоко паѓаш во сон па појасни бре @joy1 .
  А со сегашниот
   
  На Sesil и Maca_<3 им се допаѓа ова.
 9. fallenangel

  fallenangel Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2010
  Пораки:
  2.092
  Допаѓања:
  16.117
  Нема сегашен:worried::xскоро раскинав со бившиот.:worried:(facepalm)
   
  На kjukli и Petar80 им се допаѓа ова.
 10. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.371
  Допаѓања:
  241.194
  Пол:
  Женски
  За што, каде те Чешка, и колку длабоко паѓаш во сон па појасни бре @joy1 .

  А со сегашниот[/QUOTE]
  Po grb :)
  Dovolno dlaboko da spijam so casovi
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Petar80

  Petar80 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.496
  Допаѓања:
  44.352
  Пол:
  Машки
  Po grb :)
  Dovolno dlaboko da spijam so casovi[/QUOTE]
  Претпоставувам до сабајле по слаткото чешкање ( мала шала)
   
  На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Petar80

  Petar80 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.496
  Допаѓања:
  44.352
  Пол:
  Машки
  Е па тоа е ајде ќе се најде некој друг за триење грпче, ти си го преривала изгледа човекот и си рекол дај да раскинам дур има уште кожана грбов
   
  На fallenangel му/ѝ се допаѓа ова.
 13. mariatim

  mariatim Популарен член

  Се зачлени на:
  29 април 2010
  Пораки:
  1.060
  Допаѓања:
  12.408
  Пол:
  Женски
  Се туширaм,и спијaм(aкп е нaвечер):D
  Акo не,туширaње пa прoдoлжувaње сo oбврските штo ги имaм.
   
  На joy1, Petar80, #Пепи и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 14. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.157
  Допаѓања:
  16.548
  Пол:
  Женски
  [​IMG] Шо беше тоа секс, девет месеци го неам конзумирано. Барем за месец дена ќе ми биде прв пат, уште неам бидено скинато ;(

  [​IMG]
  [​IMG][​IMG]
   
  На Barbie20, Дугокоси Швалер и Petar80 им се допаѓа ова.
 15. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.371
  Допаѓања:
  241.194
  Пол:
  Женски
  Fino razmisluvas ti :D
  Ja vsusnost kazav za veceren seks
  Za preku den ne se iznjasniv :D
   
  На mariatim, Petar80 и Sesil им се допаѓа ова.
 16. #Пепи

  #Пепи Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2016
  Пораки:
  154
  Допаѓања:
  349
  Пол:
  Женски
  Ќе си полежиме голи така едно пола саат да ни се смирата душите малце, па туширање и после или збориме или заспиваме во зависност од тоа што не чека утре, а за преку ден се тушираме и продолжуваме онаку кај што сме застанале ... хахахахахаха :D :D :D
   
  На Petar80, Maca_<3, КикиМаус и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 17. Petar80

  Petar80 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.496
  Допаѓања:
  44.352
  Пол:
  Машки
  Викај трубачи за месец дена
  и славење, ух колку долго
  цврста ти душа толку долго брр, тешко нему по месец дена
   
  На Abeja, #Пепи и fallenangel им се допаѓа ова.
 18. fallenangel

  fallenangel Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2010
  Пораки:
  2.092
  Допаѓања:
  16.117
  Претпоставувам до сабајле по слаткото чешкање ( мала шала)[/QUOTE]
  А се спомне секс одма се плеткаат прсти ни цитат ко што треба не може да се направи.:lol: Се гледа одма кој е највозбуден.:P:lol:

  За брзо ќе се покае ко ќе увиди што пропушта.8)Марфиев закон гласи кога се мислиш меѓу две секогаш ќе ја одбереш погрешната:rofl: посебно ако се враќаш кај бивша сигурно си утнал работа.:lol::rofl:

  Не те разбрав или си скината или не друго нема.
   
  На Maca_<3 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. #Пепи

  #Пепи Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2016
  Пораки:
  154
  Допаѓања:
  349
  Пол:
  Женски
  Има да го изеде :D :D :D
   
  На Abeja и Petar80 им се допаѓа ова.
 20. mariatim

  mariatim Популарен член

  Се зачлени на:
  29 април 2010
  Пораки:
  1.060
  Допаѓања:
  12.408
  Пол:
  Женски
  Ее кaј нaс вaжеше еднo време песнaтa пилетo ми пее рaнo нaсaбaјле...мм рaнoбудник чoвек :rofl:
   
  На Sesil, joy1, Petar80 и 2 други им се допаѓа ова.