Што правите најчесто после секс?

Дискусија во 'Секс' започната од Lizalka, 9 јуни 2010.

 1. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.158
  Допаѓања:
  16.549
  Пол:
  Женски
  Резервирана ни е групата што ни свиреше на свадба, попуст ни дадоа за пакет мекици плус црвен чаршаф на тераса :D:music:

  @fallenangel не знам како не ти асоцираа барем деветте месеци:D
  Да си знаеш има и средина, помеѓу тоа има-нема
   
  На kjukli, Sesil, fallenangel и 2 други им се допаѓа ова.
 2. Maca_<3

  Maca_<3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2016
  Пораки:
  150
  Допаѓања:
  455
  Пол:
  Женски
  Ееее забораив да кажам дека после секс трчам по автобус ! :rofl: :rofl: :rofl: и тоа се случува понекогаш.. :lol:
   
  На kristina123456, biGirl, the drummer и 3 други им се допаѓа ова.
 3. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  5.209
  Допаѓања:
  114.225
  Пол:
  Женски
  се подзабришувам со влажни марамици и си легнувам, туширање дури од коа ке станам :D
   
  На BoyL, blackwave, joy1 и 3 други им се допаѓа ова.
 4. Paprika

  Paprika Активен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2016
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  65
  pose seks najslatko se spie
   
 5. КикиМаус

  КикиМаус Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2016
  Пораки:
  1.556
  Допаѓања:
  17.576
  Пијам вода, палам цигара и уз неа каснувам нешто благо што се наоѓа при рака.
  И најважното, му давам до знаење дека ако планира да 'рчи, да си ги собере парталите и подалеку од мене :D и тек потоа мирно и задоволно си заспивам :)
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Petar80

  Petar80 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.496
  Допаѓања:
  44.353
  Пол:
  Машки
  Лоша
   
  На anakonda88 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. КикиМаус

  КикиМаус Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2016
  Пораки:
  1.556
  Допаѓања:
  17.576
  'рчиш, така? :D
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Petar80

  Petar80 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.496
  Допаѓања:
  44.353
  Пол:
  Машки
  Не е, сакам втоOTE="КикиМаус, post: 2947796, member: 112756"]'рчиш, така? :D[/QUOTE]
  Нее сакам втора хаха
   
  На КикиМаус му/ѝ се допаѓа ова.
 9. kjukli

  kjukli Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 ноември 2014
  Пораки:
  2.522
  Допаѓања:
  28.607
  Пол:
  Женски
  Се припивам до него и се гушкам. :$
   
  На Kukla994, the drummer, joy1 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. anakonda88

  anakonda88 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  2.598
  Допаѓања:
  4.465
  Пол:
  Женски
  пушам цигаре :P и како што рече КикиМаус НЕМА Р'Чење!
   
  На joy1, КикиМаус и Petar80 им се допаѓа ова.
 11. Petar80

  Petar80 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.496
  Допаѓања:
  44.353
  Пол:
  Машки
  Хаха палиш во кревет змиулче
   
 12. anakonda88

  anakonda88 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  2.598
  Допаѓања:
  4.465
  Пол:
  Женски
  That's my fetish :P
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. smb asr

  smb asr Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јули 2016
  Пораки:
  583
  Допаѓања:
  9.508
  dur ne go umoram i uspijam nema niss, od koga ke zaspie odam da nadoknadam na kalorii:D
   
  На biGirl, Gosh, Maca_<3 и 3 други им се допаѓа ова.
 14. Petar80

  Petar80 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.496
  Допаѓања:
  44.353
  Пол:
  Машки
  :$:sweat:
   
  На anakonda88 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. EdnaDevojka21

  EdnaDevojka21 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 мај 2016
  Пораки:
  188
  Допаѓања:
  893
  Пол:
  Женски
  Се гушкаме и бакнуваме
   
  На Maca_<3 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Winter Lady

  Winter Lady Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2015
  Пораки:
  3.361
  Допаѓања:
  26.035
  Пол:
  Женски
  Штом он не те гушка џабе е СЕ ! Хаха се зезам.
  Ја најчесто му вртам одма грб и му викам и сега не ти требам нели не ме гушкаш и одма ме гушка уште коските да ми ги скрши.
   
  Последна измена: 22 август 2016
  На EdnaDevojka21 и the drummer им се допаѓа ова.
 17. Lizzie

  Lizzie Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2016
  Пораки:
  211
  Допаѓања:
  488
  Пол:
  Женски
  се туширам
   
  На the drummer и Petar80 им се допаѓа ова.
 18. Katy28

  Katy28 Активен член

  Се зачлени на:
  26 септември 2015
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  50
  Пол:
  Женски
  se vrtam na drugata strana skroz gola u sexy polozba za da mu stane pak i uste edna runda
   
  На biGirl, macka5, EdnaDevojka21 и 2 други им се допаѓа ова.
 19. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  3.895
  Допаѓања:
  44.788
  Otvaram prozorec da izluFtira. :sweat:
   
  На Спасееееее, Meyremce, EdnaDevojka21 и 3 други им се допаѓа ова.
 20. kjukli

  kjukli Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 ноември 2014
  Пораки:
  2.522
  Допаѓања:
  28.607
  Пол:
  Женски
  Пушти клима и раат е. ;) Таман и комшиите ништо не слушаат.
   
  На the drummer и Kukla994 им се допаѓа ова.