Што правите најчесто после секс?

Дискусија во 'Секс' започната од Lizalka, 9 јуни 2010.

 1. Херкул

  Херкул Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2015
  Пораки:
  332
  Допаѓања:
  1.273
  Пол:
  Машки
  И давам пари, земам палтото и си одам.
   
  На kristina123456, krEM4Eto, Згодно Момче и 2 други им се допаѓа ова.
 2. corapce

  corapce Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2015
  Пораки:
  169
  Допаѓања:
  340
  Пол:
  Женски
  палтото? колку години имаш, 40? :rofl:
   
 3. Херкул

  Херкул Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2015
  Пораки:
  332
  Допаѓања:
  1.273
  Пол:
  Машки
  Не бе, за 2 дена ќе пунам 16 ипол.
   
  На Bozica1980, Згодно Момче и krEM4Eto им се допаѓа ова.
 4. corapce

  corapce Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2015
  Пораки:
  169
  Допаѓања:
  340
  Пол:
  Женски
  ООоо голем дечко :lol::lol::clap:
   
  На krEM4Eto и Херкул им се допаѓа ова.
 5. SURF

  SURF Активен член

  Се зачлени на:
  15 јули 2016
  Пораки:
  87
  Допаѓања:
  110
  Пол:
  Машки
  Го чистам нередот низ станот.
   
  На krEM4Eto му/ѝ се допаѓа ова.
 6. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.473
  Допаѓања:
  10.375
  Пол:
  Машки
 7. Gosh

  Gosh Мразачка на луѓе

  Се зачлени на:
  10 октомври 2015
  Пораки:
  1.787
  Допаѓања:
  24.917
  Јадам...
   
  На krEM4Eto му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Aleksandar1212

  Aleksandar1212 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 август 2016
  Пораки:
  667
  Допаѓања:
  7.664
  Пол:
  Машки
  Јадам...
   
  На krEM4Eto му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Shljaki

  Shljaki Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2016
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  93
  Пол:
  Машки
  Следи тешка караница у која ја и докажувам дека не ми паднала ерекцијата од шо е она грда, него ја сум преморен:worried:
   
  На Tina22m, Згодно Момче, krEM4Eto и 3 други им се допаѓа ова.
 10. iloveyou29

  iloveyou29 Queen of beauty

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  5.366
  Допаѓања:
  28.912
  Пол:
  Женски
  После секс и двајцата под туш заедно и во кревет на спиење :)
   
  На ADOKI, ♡BuBaLe♡ и krEM4Eto им се допаѓа ова.
 11. shz

  shz Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.878
  Допаѓања:
  32.489
  Пол:
  Женски
  После секс најчесто се гушкаме, бакнуваме, а и некогаш спиеме.
   
  На ADOKI му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Incule

  Incule Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2015
  Пораки:
  354
  Допаѓања:
  285
  Пол:
  Женски
  Ништо посебно,се облекувам и се гушкаме и пуштаме телевизија
   
  На SrceKameno и krEM4Eto им се допаѓа ова.
 13. krEM4Eto

  krEM4Eto Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.391
  Допаѓања:
  4.237
  Пол:
  Женски
  Јас не мрдаам од кревет тој шета низ соба :rofl: или на телефон ии одиме поново 8) а после кома е а јас се стуткувам во него
   
  На ADOKI, ♡BuBaLe♡, Prijatelot и 3 други им се допаѓа ова.
 14. Згодно Момче

  Згодно Момче Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2016
  Пораки:
  785
  Допаѓања:
  4.970
  Ја бакнувам, и кажувам дека е прекрасна, нежно ја галам, и ја местам косата зад уши, ја прегнувам на рамо да ми легне и палам цигара.

  [​IMG]
   
  На cavalli, Elisabeth, ♡BuBaLe♡ и 5 други им се допаѓа ова.
 15. krEM4Eto

  krEM4Eto Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.391
  Допаѓања:
  4.237
  Пол:
  Женски
  Ај олмоуст бот ит :rofl: (highfive)
   
  На ♣ Alba Viduam ♣, biGirl, Bescheiden и 5 други им се допаѓа ова.
 16. Згодно Момче

  Згодно Момче Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2016
  Пораки:
  785
  Допаѓања:
  4.970
  :rofl:
   
  На Anon, EminemsGirl и krEM4Eto им се допаѓа ова.
 17. Плавуша123

  Плавуша123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2017
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  145
  Пол:
  Женски
  После секс, го избркам од станот мој! Пак ќе јадам и ќе легнам :D
   
  На Дискретниот, ADOKI и BoyL им се допаѓа ова.
 18. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  4.610
  Допаѓања:
  72.553
  Пол:
  Женски
  А можеш само да ја измиеш и да ја оставиш да се одмори малку...

  [​IMG]

  :rofl:

  Отколку да и правиш толку романтики :whew:


  :devil: :devil:
   
  На КикиМаус, ♣ Alba Viduam ♣, ванилала и 13 други им се допаѓа ова.
 19. Shery

  Shery Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.546
  Допаѓања:
  3.079
  Пол:
  Женски
  Он сака да се гали, да спие.
  А мене ми се јаде, па стомак ми кркори :) :) :)
   
 20. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  2.724
  Пол:
  Машки
  Одмарам.
   
  На elimkd, Згодно Момче и krEM4Eto им се допаѓа ова.