Што правите најчесто после секс?

Дискусија во 'Секс' започната од Lizalka, 9 јуни 2010.

 1. Ноах-/

  Ноах-/ Активен член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2017
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  61
  Пол:
  Женски
  Мочкам:$:$:$:$:D:D:D
   
  На Iviy, elimkd и JessieT им се допаѓа ова.
 2. Frose Nose

  Frose Nose Активен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2017
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  316
  Пол:
  Женски
  Немам некој посебен ритуал после водење љубов. освен она редовна хигиенска процедура.
   
  На ADOKI му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Zaljubena26

  Zaljubena26 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2017
  Пораки:
  1.517
  Допаѓања:
  22.715
  Пол:
  Женски
  Прво си лежиме еден покрај друг гушнати а потоа следува туширање. :D
   
  На ADOKI му/ѝ се допаѓа ова.
 4. mynameislove

  mynameislove Популарен член

  Се зачлени на:
  6 август 2013
  Пораки:
  1.156
  Допаѓања:
  12.270
  Кратко гушкање, па хигиена и после спиење гушнати, ако е за добра ноќ :D
   
  На ADOKI му/ѝ се допаѓа ова.
 5. SexyGirl2

  SexyGirl2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2017
  Пораки:
  199
  Допаѓања:
  449
  Пол:
  Женски
  Posle sex najubavo mi ide cigara :clap:(mooning)
   
  На citiesinflames и ADOKI им се допаѓа ова.
 6. sagittarius989

  sagittarius989 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 ноември 2015
  Пораки:
  170
  Допаѓања:
  318
  Пол:
  Машки
  После квалитетен секс се разбира релакс, слаток сон :)
   
  На ADOKI му/ѝ се допаѓа ова.
 7. the_programmer

  the_programmer Активен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2017
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  17
  Пол:
  Машки
  Јас обожувам да се мазам после секс, да правам моабет, да се опуштам а воедно и да се загреам за втора рунда :)
   
  На tanna13, ♣ Alba Viduam ♣ и joy1 им се допаѓа ова.
 8. Dadusicka

  Dadusicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јануари 2014
  Пораки:
  1.321
  Допаѓања:
  53.642
  Пол:
  Женски
  Спијам
   
  На Herrera му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Devojka100

  Devojka100 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  179
  Допаѓања:
  153
  Пол:
  Женски
 10. Petar80

  Petar80 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.499
  Допаѓања:
  44.564
  Пол:
  Машки
  Во последно време после секс практикувам да плетам, ДА сега почнав плетка во два јазли.
   
  На КикиМаус, лавица19, GrevMk и 8 други им се допаѓа ова.
 11. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.559
  Допаѓања:
  247.741
  Пол:
  Женски
  ^
  Креативно :D
   
  На BoyL и Petar80 им се допаѓа ова.
 12. referentka

  referentka Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  10.261
  Допаѓања:
  267.367
  Со игли или чингелаќе
   
  На joy1, Sesil и Petar80 им се допаѓа ова.
 13. Petar80

  Petar80 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.499
  Допаѓања:
  44.564
  Пол:
  Машки
  Со една игла
   
  На joy1, referentka и elimkd им се допаѓа ова.
 14. capricorn1501

  capricorn1501 Активен член

  Се зачлени на:
  30 септември 2017
  Пораки:
  133
  Допаѓања:
  158
  Пол:
  Женски
  Мојов после секс заспива најчесто.Ако сме уморни ќе го гушнам од позади и ќе заспиеме, ако не сум уморна многу или го оставам да одмори, јас да се истуширам или да направам кафе или храна, ама најчесто ме зима во прегратка и му заспивам на градите :inlove:
   
  На didisi, Iviy и Stefanmfo им се допаѓа ова.
 15. Gosh

  Gosh Мразачка на луѓе

  Се зачлени на:
  10 октомври 2015
  Пораки:
  1.820
  Допаѓања:
  26.038
  Се молам на Бога да ми опрости... ;(
   
  На Little Star 12, popeto, Bebulleee и 13 други им се допаѓа ова.
 16. Tetrapak

  Tetrapak Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2017
  Пораки:
  318
  Допаѓања:
  1.356
  Пол:
  Машки
  Пушам цигара и размислувам за следна тура ;)
   
 17. ReMly

  ReMly Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2017
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  40
  Пол:
  Женски
  Туширање па гушкање
   
  На didisi, allann и Tetrapak им се допаѓа ова.
 18. Scott Weiland

  Scott Weiland Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2018
  Пораки:
  1.961
  Допаѓања:
  9.739
  Пол:
  Машки
  :smoke:
   
  На didisi му/ѝ се допаѓа ова.
 19. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.901
  Плачам. Ако бил добар.
  Ако веднаш станам и се облечам и си продолжам со денот, како ништо да не било, значи ја утнал работата 100%
   
  На cavalli, ReMly и allann им се допаѓа ова.
 20. ❤️Sneze❤️

  ❤️Sneze❤️ Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2017
  Пораки:
  886
  Допаѓања:
  3.894
  Пол:
  Женски
  После секс во кревет идеме под туш заедно за уште една "масажа" и потоа одмарање:)
   
  На ReMly, allann и sagittarius989 им се допаѓа ова.