Што правите најчесто после секс?

Дискусија во 'Секс' започната од Lizalka, 9 јуни 2010.

 1. Tetrapak

  Tetrapak Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2017
  Пораки:
  316
  Допаѓања:
  1.354
  Пол:
  Машки
  Често пати се обидувам да уринисам FB_IMG_1528384571014.jpg
   
  На Dadusicka, Mr.Lover, BabyStyle и 3 други им се допаѓа ова.
 2. Fallen.Angel

  Fallen.Angel Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2014
  Пораки:
  1.537
  Допаѓања:
  3.395
  :DОн трча во ВЦ да не го види некој и ги фрла марамиците, јас се облекувам ептен брзо понекогаш нешто и наопаку:D:$:D:D после се враќа малку ме гушка 3-4 секунди и пушиме цигара, јас се тресам и нозе и вилица и све.. Не збориме ништо и после он легнува јас го галам го гушкам и многу често така ми се успива и незнам што да му правам :D
   
  На Jenyl му/ѝ се допаѓа ова.
 3. star83

  star83 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2018
  Пораки:
  275
  Допаѓања:
  237
  Ako se misli sto pravime posle partijata, ako e prva, ponekogas odime na vtora. Ponekogas eden se trese, drugiot se brise samiot sebe od spermata, a isto taka ja brise i partnerkata. Sleden cekor e guskanje i nezno baknuvanje, potoa pod tus malo osvezuvanje.
   
 4. diskreten32

  diskreten32 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 август 2013
  Пораки:
  459
  Допаѓања:
  2.814
  Пол:
  Машки
  Spieme haha sto drugo moze da se prai
   
  На HipHop Girl ♥♥, La.loca, Dadusicka и 3 други им се допаѓа ова.
 5. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.422
  Допаѓања:
  131.851
  Se lazeme vo oci |(
   
  На Bebulleee, Роберт 7, Petar80 и 3 други им се допаѓа ова.
 6. Justicija

  Justicija Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2017
  Пораки:
  2.966
  Допаѓања:
  11.833
  Пол:
  Женски
  Гош ти си цар :rofl::rofl::rofl::rofl:
   
  На Harper, Bebulleee, Gosh и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. Feminka22

  Feminka22 Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  4.866
  Допаѓања:
  16.237
  Пол:
  Женски
  Палиме цигара, лежиме си праиме муабет се гушкаме.
  После облакање и кафенце
   
  На cavalli и diskreten32 им се допаѓа ова.
 8. 1992g

  1992g Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2014
  Пораки:
  827
  Допаѓања:
  8.148
  Пол:
  Женски
  Ќутам и не сакам да ме дира ниту да ми збори. Т.е може да збори али не да поставува прашања.
  Блеам у ѕид и си го анализирам светот околу себе дури хормоните да стивнат.
  Не дај боже да ме гушка или слично, бубрези ќе му извадам :D
   
  На piksooki, Svetoslava, Bebulleee и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. cavalli

  cavalli Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 март 2016
  Пораки:
  453
  Допаѓања:
  954
  Пол:
  Женски
  Се туширам, палам цигара и легнувам.
   
  На LoneWolfGuy и diskreten32 им се допаѓа ова.
 10. Davidmfo

  Davidmfo Активен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2019
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  47
  Пол:
  Машки
  Lezam sigurno saat vreme :)
   
 11. MarijanaKolevska

  MarijanaKolevska Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2019
  Пораки:
  123
  Допаѓања:
  258
  Пол:
  Женски
  Си лежиме. Некогаш него не му е до лежење ама јас сакам така да мора:)
   
 12. Alisa22

  Alisa22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2017
  Пораки:
  1.391
  Допаѓања:
  8.261
  Пол:
  Женски
  Се гушкаме и си разговараме ,некогаш и заспиваме :D
   
  На Herrera, Brinetka и Davidmfo им се допаѓа ова.
 13. Robson

  Robson Активен член

  Се зачлени на:
  2 април 2019
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  163
  Пол:
  Машки
  Зависи.....ако се деси да свршам пред нејзе, ја лижам, па ко ќе сврши пак секс, ако сум свршил внатре, не го вадам, туку ја тријам со телото дури не сврши и пак секс.....некад лапање и лежење, некад ссми лежење проследено со анализа за телата и молк.....некад ја бацувам и лижам по цело тело.......зависи шо ми се врти у глава во моментот и колку сум напален.
   
  На ReMly му/ѝ се допаѓа ова.
 14. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  8.167
  Допаѓања:
  42.474
  Што правиш после секс? Па ако се деси да свршам пред нејзе ја лижам.
  Значи за тебе сексот завршил кога ти си свршил. После е само лижење.
   
 15. Robson

  Robson Активен член

  Се зачлени на:
  2 април 2019
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  163
  Пол:
  Машки
  Ги вадиш од контекст работите и си читаш тоа што тебе ти одговара......ама чим ти е задоволство докажувањето, еве ќе ти го приуштам.... Да, после тоа е само лижење. Повели полемизирај и дебатирај.
   
 16. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  8.167
  Допаѓања:
  42.474
  Нема што да полемизирам и дебатирал, Сѐ си кажа уште во првата реченица.
   
 17. Robson

  Robson Активен член

  Се зачлени на:
  2 април 2019
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  163
  Пол:
  Машки
  Така е, во право си.
   
 18. Adorabela

  Adorabela Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2019
  Пораки:
  362
  Допаѓања:
  1.363
  Пол:
  Женски
  Trcham vo wc da mochkam:lol:
   
  На Brinetka и LoneWolfGuy им се допаѓа ова.
 19. La.loca

  La.loca Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2015
  Пораки:
  1.082
  Допаѓања:
  7.767
  Пол:
  Женски
  Се туширам и правам кафе
   
  На Petar80, popeto и LoneWolfGuy им се допаѓа ова.
 20. Ciel

  Ciel Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2019
  Пораки:
  352
  Допаѓања:
  1.818
  Пол:
  Женски
  Палам цигара и цел ден сум насмеана.
   
  На Petar80, LoneWolfGuy, ana anuska и 1 друга личност им се допаѓа ова.