Што правите најчесто после секс?

Дискусија во 'Секс' започната од Lizalka, 9 јуни 2010.

 1. Ostaveniot

  Ostaveniot Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2018
  Пораки:
  195
  Допаѓања:
  1.894
  Пол:
  Машки
  Одиме под туш заедно најчесто, некогаш и еден по еден. После назад во кревет, гушкање, галење, бакнежи, и СЕКОГАШ ми заспива на рамо. Сабајлето сум цел укочен ама си добивам масажа:D
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 2. sierra

  sierra Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2019
  Пораки:
  139
  Допаѓања:
  644
  Пол:
  Женски
  Ја палам најмерачката цигара. :smoke:
   
  На INEEDLOVE, hellaa, LoneWolfGuy и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.445
  Допаѓања:
  9.339
  Пол:
  Женски
  Лежам како среќно прегазена од камион
   
  На Ljubovka8, dayla, marija1907 и 8 други им се допаѓа ова.
 4. Alisa22

  Alisa22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2017
  Пораки:
  1.655
  Допаѓања:
  9.448
  Пол:
  Женски
  Го терам дм да ме чешка по грб и да ме масира.
   
  На INEEDLOVE, makedon81, cresa-jagoda и 2 други им се допаѓа ова.
 5. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.621
  Допаѓања:
  46.706
  Пол:
  Машки
  Се спремам за втора партија:smoke:
   
  На Tokyo., cresa-jagoda, Kukla994 и 3 други им се допаѓа ова.
 6. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  2.727
  Пол:
  Машки
  Последно време, се бричам па после пушам цигара. max pleas
   
 7. ЕденЧлен

  ЕденЧлен Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2016
  Пораки:
  3.805
  Допаѓања:
  63.928
  Пол:
  Машки
  Значи ти имаш секс,на 1 месец,или ја љуштиш кожата со бричот :)
   
  На piksooki и Ostaveniot им се допаѓа ова.
 8. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  2.727
  Пол:
  Машки

  Имам секс... а бричот го љуштам со кожата па секој месец морам да купувам патрони по 700 денара два.
  Тоа е најголемиот бед.
   
  На ЕденЧлен му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  3.942
  Допаѓања:
  45.369
  Трчам веднаш под туш додека бебе спие
  =.=
   
  На makedon81, Ostaveniot и Packka им се допаѓа ова.
 10. Billy Idol

  Billy Idol Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2018
  Пораки:
  764
  Допаѓања:
  10.802
  Пол:
  Машки
  Јадам. Добар секс отвора апетит. :D
   
  На Ostaveniot му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Shalitra

  Shalitra Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2018
  Пораки:
  278
  Допаѓања:
  1.199
  Пол:
  Женски
  Тебе ти тргна со темиве за секс,уште малку ко шо си запнал во цела категорија ќе те има како омилен член СЕКС ГУРУ....паааа развали мајстореее:D
   
  На Keanu_R.Wick му/ѝ се допаѓа ова.
 12. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.949
  Се облекувам и си одам.
   
  На makedon81, Tokyo. и beauty&beast им се допаѓа ова.
 13. Mollami

  Mollami Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2019
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  226
  Пол:
  Женски
  Prvo se izguskam i se baknuvam a posle edno dve cigari i kafe posto ko mrtva sum posle sex hahahahahah i obavezno film pustam da gledam haahahha
   
  На Vlaad му/ѝ се допаѓа ова.
 14. makedon81

  makedon81 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2019
  Пораки:
  290
  Допаѓања:
  429
  Пол:
  Машки
  Секако по што нели не си дома , па мораш да си одеш :) ;)
   
  На Flower.D и HipHop Girl ♥♥ им се допаѓа ова.
 15. Fallen.Angel

  Fallen.Angel Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2014
  Пораки:
  2.093
  Допаѓања:
  5.533
  Порано си палев цигара и си уживав. Сега глумам дека не ми се пуши. И така си седнувам се облекувам, пак си легнувам и си мислам колку би било убаво да запалев една цигара...
   
  На INEEDLOVE и Vlaad им се допаѓа ова.
 16. Slatkamalakis

  Slatkamalakis Нов член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2020
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Женски
  Палам цигара и повторно имам секс
   
  На INEEDLOVE му/ѝ се допаѓа ова.
 17. INEEDLOVE

  INEEDLOVE Активен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2020
  Пораки:
  105
  Допаѓања:
  114
  Пол:
  Машки
  Лежам со раширени раце и нозе 2 3мин, палам цигара, 3,4 коцки благо, и почнувам да се гушкам и галам
   
 18. Sejfullai

  Sejfullai Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2019
  Пораки:
  816
  Допаѓања:
  12.428
  Пол:
  Женски
  Барам пак.
   
  На Nenadskopje, Vlaad и Crvche им се допаѓа ова.
 19. marija1907

  marija1907 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2013
  Пораки:
  784
  Допаѓања:
  2.806
  Пол:
  Женски
  Лежевме на грб еден до друг и коментиравме како прошол сексот :D (дека сега немам дечко)
   
  На Vlaad и Crvche им се допаѓа ова.
 20. Crvche

  Crvche Активен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2018
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  75
  Пол:
  Женски
  Гушкањее:inlove:
   
  На marija1907 му/ѝ се допаѓа ова.