1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што правите

Дискусија во 'Канта' започната од RiRii, 23 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. RiRii

  RiRii Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2011
  Пораки:
  211
  Допаѓања:
  45
  Пол:
  Женски
  Епа ај кажете сега моментално што правите (Ако темата е дупла клуч)
  Еве јас да почнам:Јас си седам и и баам на мачката против уроци оти British Shortcat е :D
  А вие?
   
 2. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.399
  Допаѓања:
  6.337
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.