Што пропуштивте, а не требаше?

Дискусија во 'Слободно време' започната од gwen, 20 јануари 2010.

 1. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  3.667
  Допаѓања:
  20.427
  Пол:
  Женски
  Прошетки низ Европа, Австралија и Америка. Се надевам дека ќе надокнадам. :)
   
  На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 3 други им се допаѓа ова.