Што пропуштивте, а не требаше?

Дискусија во 'Слободно време' започната од gwen, 20 јануари 2010.

 1. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.861
  Никогаш нема да си простам што го пропуштив последниот концерт на Архангел ;( Боже мој, која глупача сум била не ми се верува ми иде да си пукам у прст :devil:
  Нареден концерт ако има, не ме интересира САМА ЌЕ ИДАМ! И пеш ако треба :!:
   
  На IndieGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 2. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.879
  пропуштив за време на бременоста да одам на вежби за трудници за да останам во форма,мрзла бев да пешачам,после бременоста јадев здраво и вежбав па престанав,не требаше да сум толкава мрзливка,се га килограмиве не се тргаат без работа :@
   
 3. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.764
  Пропуштив да му кажам „Благодарам. Заради тебе сум подобар човек.“ :(
   
 4. skygirl

  skygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  152
  Пропуштив многу шанси, а некои не требаше и сега ми е жал :( :doh:
  Но, сепак не треба да се каеме за нешто што не сме направиле, се се случува со причина, можеби така требало да биде.
   
 5. violinistka

  violinistka Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2010
  Пораки:
  334
  Допаѓања:
  148
  Па жал ми е што откачив еден дечко во средно,мислам дека згрешив во однос на него и после се каев ама тоа е .. :|
   
 6. Tenna

  Tenna Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2010
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  328
  Пропуштив да си дозволам да почувствувам малку повеќе студентски живот и пропуштив неколку убави шанси додека имав очи само за еден,пропуштив што некои личности ѓи пуштив да си одат од мојот живот-а не требаше..
   
 7. sexybaby22

  sexybaby22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  108
  Допаѓања:
  22
  Пропуштив да кажам “шо се зажишљш бе ?“ ии препуштив одлична забава .. жалам за тоа :(
   
 8. NelChe

  NelChe Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2010
  Пораки:
  348
  Допаѓања:
  277
  Пропуштив добра театарска претстава... и жал ми е!!!
   
 9. s1a1n1d1r1a1

  s1a1n1d1r1a1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2010
  Пораки:
  1.620
  Допаѓања:
  14.299
  Пол:
  Женски
  Само една... Се каев долго време ама сега ми е премногу драго шо испадна вака :D :D :D

  оти мотото ми е: Don't regret anything you do, cause in the end it makes you who you ARE !!

  pozz ne zalete za nisto :*
   
 10. bile991

  bile991 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  10
  Пропуштив на време да ги учам лекциите на факс па сега ми се натрупа материјал....2 колоквиум на време ќе учам. :!:
   
 11. LadyN

  LadyN Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2010
  Пораки:
  265
  Допаѓања:
  124
  Секогаш ќе се каам за тој вторник што кога најдобрата другарка ме викна кај неа не отидов, зошто едноставно ме мрзеше... Тогаш да знаев дека после неколку саати многу ќе и се слоши и ќе почине истата ден :'( Никогаш нема да си простам зашто не бев со неа во последните моменти... Кога би го вратила времето би го сменила само тоа... би и кажала колку многу ја сакам...
   
 12. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.845
  Требаше оваа година да го сменам училиштето (од гимназиско во стручно) но ми беше страв од диференцијални. Сега во моето училиште гледам некои ученици што се префрлија како лесно ги минуваат испитите и многу се покајав што не се префрлив.
   
 13. mamita

  mamita Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2010
  Пораки:
  153
  Допаѓања:
  174
  Пол:
  Женски
  Пропуштив еден состанок.....
   
 14. joelle

  joelle Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2010
  Пораки:
  1.117
  Допаѓања:
  2.348
  си ја пропуштив младоста....
   
 15. Bella93

  Bella93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2010
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  0
  Го пропуштив бившиот, којшто и ден денеска ми значи... Ахх да го вратам времето за 2-3 годинии :(
   
 16. marijana..maca

  marijana..maca Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2010
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  3
  abe kakvi migovi propushtame dremejki na net i na fb hahahah :)))) :D :D :D
   
  На KittyT му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.746
  Требаше да заминам со дечкото вечерта. Фино си ме викна. Туф.
   
 18. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.681
  Концертот на Рибља Чорба. :doh:
   
 19. marijana..maca

  marijana..maca Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2010
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  3
  ајде па ти не тагувај идат они скоро секој месец во мк .. :D :D :rofl:
   
 20. blueeparadise

  blueeparadise Популарен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2010
  Пораки:
  2.639
  Допаѓања:
  4.056
  Хах, многу работи на кои сега за жал не ми текнува.