Што пропуштивте, а не требаше?

Дискусија во 'Слободно време' започната од gwen, 20 јануари 2010.

 1. Sweety-Tweety

  Sweety-Tweety Популарен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  993
  Допаѓања:
  496
  Пропуштив патување во Италија и Швајцарија.
   
 2. Sparks

  Sparks Популарен член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2010
  Пораки:
  896
  Допаѓања:
  3.185
  Пропуштив што пропуштив, ама ако. Секое лошо за добро е. Ќе си знам за друг пат да не бидам толку смотана.
   
 3. Whatsername

  Whatsername Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2010
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  343
  Концертот на Green Day во Италија, а имав можност да одам. ;(
   
 4. mina

  mina Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  1.260
  Допаѓања:
  620
  Пропуштив роденден на едно мало ангелче :angel: ... ќе си пукнам од мака! Аххх морам да го надоместам овој мој пропуст! :angel:
   
 5. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.873
  Допаѓања:
  3.859
  Пол:
  Женски
  Пропуштив да научам 40 страни биологија и сега наеднаш ми се собра...Цел ден сум над книга,ќе ме осамне мислам :( Уште 20 ми останаа...Втора година е најтежок материјалот биологија,да си знаете!!! И редовно да го учите не како мене сега...Дајте некоја финта подобро да помнам..
   
 6. mime87

  mime87 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  3.861
  Допаѓања:
  5.120
  Пол:
  Женски
  одмазда а не требаше во овај случај...се надевам дека ке имам друга шанса
   
 7. O.l.i.v.a

  O.l.i.v.a Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  171
  Допаѓања:
  121
  Исто. Lenny, David Guetta..ај ваљда ќе донесат уште некој на кој вреди да се отиде, а мене ќе ми текне на време!
   
 8. mar17

  mar17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 септември 2010
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  103
  Пропуштив да му речам дека не е свесен што пропушта!
   
  На elenna89 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. blueeparadise

  blueeparadise Популарен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2010
  Пораки:
  2.638
  Допаѓања:
  4.054
  Ехх, сега ми текна што пропуштив! Пропуштив да му ја удрам една меѓу нозе, да го испљукам и да го прашам како можеше и како се осмелил и да не му простам пак и да му дозволам да ми ја прави истата работа all over and over again! :@ Ги пропуштив сите оние добронамерни совети од најблиските, ко да не ги слушнав во моментот кога ми ги кажуваа.. а и сеуште ги пропуштам и знам дека грешам што пак не ги слушам и знам дека после пак ќе се каам, ама што да правам.. Повторно љубовта е преголема.. А љубовта никогаш не се чувствува преку главата, секогаш преку срцето и во неа никогаш нема место и време за здраво размислување. Затоа најголемите грешки се прават во љубовта..
   
 10. Noemi

  Noemi Популарен член

  Се зачлени на:
  7 април 2010
  Пораки:
  1.186
  Допаѓања:
  2.780
  Пропуштив да зачувам бар една слика од тато кога во афект ги искинав и фрлив сите и се каам што му ја спуштив слушалката кога последен пат се слушнавме. Кај и да си, знај јас сум сеуште тука, а ти си ми сеуште тато... ;( ;( ;(
   
 11. TheCandy880

  TheCandy880 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2010
  Пораки:
  3.992
  Допаѓања:
  6.294
  Пол:
  Женски
  Таа вечер го пропуштив :* за добра ноќ,ја пропуштив убавата журка ..но не по моја вина :@
  ахх тие Алфи...човек на раат не може да си излезе да се :dance:
   
  На macysh му/ѝ се допаѓа ова.
 12. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.713
  Допаѓања:
  5.037
  Пол:
  Женски
  Многу концерти , ноќен живот и се останато во пакет со него :|
  Дружења и средношколски забави - ама сите до една ..
  Шанса една у живот - цела година во америките на сметка на нашата сиромашна држава ..
  Неколку новогодишни прослави - е да бе, ама баш оние поинтересните :?:
  Веројатно вредеше ;(
   
 13. firequeenn

  firequeenn Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.172
  Допаѓања:
  1.822
  Секогаш , кога и да излезам за викенд тој мора да си има заминато од истото место пред 5 минути , изгледа баксуз сум тоа е .
   
 14. SexyPrincess

  SexyPrincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2010
  Пораки:
  254
  Допаѓања:
  127
  Пропуштив шанса за запознавање со еден дечко кој се мачев пола година да го запознаам :devil: :devil: Ај се надевам на следна шанса :)
   
 15. k.i.t.t.y

  k.i.t.t.y Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2011
  Пораки:
  200
  Допаѓања:
  73
  Пропуштив две многу важни работи во животот. Едната за жал не можам да ја поправам меѓутоа втората уште оваа година ќе ја решам, си ветив.
   
 16. elenna89

  elenna89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2010
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  25
 17. Mracna

  Mracna Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  209
  Допаѓања:
  104
  Пропуштив да видам некои работи. Дозволив да ми забодат нож во грб. :(
   
 18. ElleS

  ElleS Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 мај 2011
  Пораки:
  625
  Допаѓања:
  209
  Пропуштив шанса да се запишам на подобар факултет ама ете не инаетот сама на себе да си го истерам
  го пропуштив детето што најмногу ме ценело и сакало а и јас него само пак инаетот мој и гордоста моја несакала да помине преку некои работи па ете мислам дека цел живот ќе се каам за тоа
  и го прпуштив концертот на пинк во 2007 - бев помала незнаев да досадувам дома... тоа нема да си го опростам :D
   
 19. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.754
  Допаѓања:
  3.704
  Пропуштив една добра шанса, тоа до денес неможам да си го простам. :(
  Пропуштив шанса за патување, журки, запознавање со многу луѓе...
   
 20. Fallin-ForHisSmile

  Fallin-ForHisSmile Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 мај 2011
  Пораки:
  299
  Допаѓања:
  179
  Автобусот вчера го пропуштив а стварно не требаше... :D