Што сакате да ви донесе Дедо Мраз?

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Dijana, 23 декември 2009.

 1. sjdgo

  sjdgo Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.624
  Допаѓања:
  13.931
  Пол:
  Женски
  Слава и мнооогу пари да ми донесе Santa, Satan, или кој и да ги носи тие работи.

  :~:(zilmer):*::cash: