1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што сакате да добиете за 8 ми март

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од inimini, 7 март 2012.

 1. inimini

  inimini Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2011
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  72
  Еве доага полека и денот на жените. Па реков малку и за тоа да позборуваме. Што би сакале да добиете за 8 ми март и каде би оделе.
  Па еве можете да пишувате ваши мислења.
   
 2. Sara123

  Sara123 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2011
  Пораки:
  3.279
  Допаѓања:
  2.305
  Пол:
  Женски
  Ништо посебно,само внимание. :)
   
 3. MaCa-J

  MaCa-J Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2011
  Пораки:
  604
  Допаѓања:
  135
  Не сум жена, ниту пак мајка, но сметам дека сите припаднички на понежниот пол на овој ден сакаат малце повеќе почит и внимание во однос на другите денови и некој мал подарок како знак на љубов. Инаку, сметам дека на жената не треба да и се дава до знаење колку е сакана, почитувана итн. само на овој ден, туку секој ден во годината. :) поздравче :*
   
 4. Jule.Sk

  Jule.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  1.314
  Допаѓања:
  736
  Пол:
  Женски
  Една црвена роза :)
   
  На biggirlsdontcry му/ѝ се допаѓа ова.
 5. biggirlsdontcry

  biggirlsdontcry Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 март 2012
  Пораки:
  483
  Допаѓања:
  163
  Па да,би била доволна. :lol:
   
 6. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.239
  Допаѓања:
  77.059
  Пол:
  Женски
  Денот на жената го претворија во ден на девојката. Не се свесни веќе на кого даваат подароци за 8 март. Јас имам добиено подарок кога имав 18 години, не се сеќавам точно, може и 17 имав. Има смисла тоа? Јас мислам не. И реагирам ако некој сака нешто да ми подари. Јас сеуште не сум жена.
   
 7. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  2.374
  Допаѓања:
  9.310
  Пол:
  Женски
  Sakam samo edna ruzaa :inlove::inlove: