Што сакате најмногу да јадете?

Дискусија во 'Храна и пијалоци' започната од Heart22, 18 август 2017.

 1. Heart22

  Heart22 Нов член

  Се зачлени на:
  17 август 2017
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  Ако има ваква тема слободно избришете ја :)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Βικτωρία

  Βικτωρία Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2017
  Пораки:
  517
  Допаѓања:
  3.660
  Пол:
  Женски
  Морска храна :inlove:
   
  На Lolo5, boomsleng и Heart22 им се допаѓа ова.
 3. Oscar Lady

  Oscar Lady Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2015
  Пораки:
  954
  Допаѓања:
  5.084
  Пол:
  Женски
  Помфрит :inlove:
   
  На Lolo5, Βικτωρία и Heart22 им се допаѓа ова.
 4. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.669
  Допаѓања:
  18.537
  Пол:
  Женски
  Сладолед тирамису , ама за жал не можам да најдам од оние големите што се во кутија :(

  Брза храна ( меѓутоа линијата не ми дозволува :D )

  Трилече и бомбици од слаткарница Београд , по мене најдобрата слаткарница во градов .
  Дома подготвената храна по рецепт на мајка и свекрва и плус мои вметнати додатоци ( секогаш експериментирам со зачини и додатоци и вкусно излегува )
   
  На Lolo5 и Βικτωρία им се допаѓа ова.
 5. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.198
  Допаѓања:
  15.503
  Пол:
  Женски
  Пилешко кари, банана, чоколадо, тестенини.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. zaguben

  zaguben Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 март 2013
  Пораки:
  148
  Допаѓања:
  168
  Пол:
  Машки
  Кинеска храна
   
  На Lolo5, Heart22 и Βικτωρία им се допаѓа ова.
 7. Luminary

  Luminary Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2017
  Пораки:
  1.628
  Допаѓања:
  21.126
  Пол:
  Женски
  Компири и стек, приготвени на било каков начин. :inlove:
   
  На Lolo5 и Heart22 им се допаѓа ова.
 8. Neophodna

  Neophodna Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2018
  Пораки:
  569
  Допаѓања:
  528
  Пол:
  Женски
  Скара
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Lolo5

  Lolo5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 септември 2017
  Пораки:
  508
  Допаѓања:
  782
  Пол:
  Женски
  Помфрит, лиснати теста, благо, грицки, супи, овошје и одреден зеленчук,...
  Од благото најмогу трилече, тирамису, мафини,...
  Едит:
  Сладолед од Палма
  Сендвич од 7ца
  Ѓеврецине на Жито Лукс
  Палачинки со Нутела
   
  Последна измена: 28 февруари 2018
  На hermosa и Sweetlove_0312 им се допаѓа ова.
 10. Sweetlove_0312

  Sweetlove_0312 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2017
  Пораки:
  482
  Допаѓања:
  7.448
  Пол:
  Женски
  Пица, Тестенини, Овошје, морска храна
  од благо, трилече, чоколадо, крофни, палачинки
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. *Ench@nted*

  *Ench@nted* Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2018
  Пораки:
  1.584
  Допаѓања:
  24.110
  Пол:
  Женски
  Тестенини.
   
  На hermosa и Lolo5 им се допаѓа ова.
 12. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.614
  Допаѓања:
  48.935
  Пол:
  Женски
  Салати, шпагети, компири на секаков начин, ќофтиња, крофни полнети со крем или прелиени со чоколаден прелив, овошен јогурт
   
  Последна измена: 2 март 2018
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. tatjanasakalieva

  tatjanasakalieva Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2012
  Пораки:
  367
  Допаѓања:
  747
  јогурт
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. -Buba-

  -Buba- Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2018
  Пораки:
  109
  Допаѓања:
  480
  Пол:
  Женски
  Торти, колачи, сладолед..... Зависник од благо :$
   
  На hermosa и Lolo5 им се допаѓа ова.
 15. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.411
  Допаѓања:
  18.477
  Пол:
  Женски
  :wasntme:

  Се освен месо.
   
  На hermosa, Lolo5 и Vitaly им се допаѓа ова.
 16. Vitaly

  Vitaly Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  2.274
  Допаѓања:
  4.039
  Пол:
  Машки
  Кавијар. :)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Ciel

  Ciel Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2019
  Пораки:
  362
  Допаѓања:
  1.922
  Пол:
  Женски
  Морско
   
 18. Kate Rina 93

  Kate Rina 93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 декември 2018
  Пораки:
  861
  Допаѓања:
  17.735
  Пол:
  Женски
  Тестенини:clap:
   
 19. worrieddd

  worrieddd Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2013
  Пораки:
  893
  Допаѓања:
  3.498
  Пол:
  Женски
  Компир на секаков начин. :inlove:
   
 20. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  9.370
  Допаѓања:
  48.412