1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што се изедовте денес?

Дискусија во 'Канта' започната од biggirlsdontcry, 11 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. biggirlsdontcry

  biggirlsdontcry Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 март 2012
  Пораки:
  483
  Допаѓања:
  161
  Што се изедовте денес?

  Сигурно многумина ќе превртат очи на темава затоа што доаѓа како дупликат на веќе постоечките теми како„што појадувавте“ „што вечеравте“ и слично,ама јас мислам дека би била корисна.Нека одлучат модераторите

  Темава користете ја како онлајн тефтрер во кој ќе си запишувате што се сте изеле,со тоа ќе внимавате што јадете и така полесно ќе водите евиденција околу килограмите.

  Јас денес изедов 2 јаболки,мало парче банана,една кива,неколку ореви,и испив едно кафе.
   
 2. N1ky

  N1ky Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 март 2012
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  25
  Јас сум слаба ама јадам како „стока“. Нема шанса цел ден да бидам на само 2 јаболки,мало парче банана,една кива,неколку ореви и едно кафе. Од сабајле јадев бурек,потоа за ручек јадев компири печени,потоа еден тост и сега ќе јадам хамбургер :rofl:
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.042
  Допаѓања:
  55.875
  Пол:
  Женски
  Доволни се веќе теми од ваков тип. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.