1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што се случува кога вашата соба е растурена ?

Дискусија во 'Канта' започната од Chocolate.me, 5 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Chocolate.me

  Chocolate.me Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  2.728
  Допаѓања:
  7.642
  Видов дека ваква тема нема , па ајде кажете како се однесуваат , или се однесувале вашите родители кога вашата соба била растурена :) :D
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Кога е растурена, е растурена.. .Која е филозофијава? :^)
   
 3. Chocolate.me

  Chocolate.me Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  2.728
  Допаѓања:
  7.642
  Филозофијата е како се однесуваат вашите родители на тоа :)
   
 4. Fearless

  Fearless Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.344
  Јас не разбирам што треба да се каже :$ ништо не се случува, а родителите како може да се однесуваат, освен да ти речат да ја средиш :)
   
 5. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.683
  Допаѓања:
  64.980
  Пол:
  Женски
  Темава не поттикнува никаква дискусија |(
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.