1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што се сте собирале кога сте биле деца?

Дискусија во 'Канта' започната од Angel-Adriana, 25 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Angel-Adriana

  Angel-Adriana Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2012
  Пораки:
  1.085
  Допаѓања:
  554
  Ако има ваква тема-клуч!

  Насловот кажува се што се сте собирале кога сте биле деца?

  Еве јас ќе почнам прва:
  -Салфети
  -Стикери
  -Камења
  -Ќеси
  -Покани
  -Честитки (ова собирам уште ден денес :lol: )
  -Картички (и ова уште си собирам)
  -Карти (ова исто собирам, сегде каде што сум била (музеи, концерти, луна паркови...) :)

  :D :D :D
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.685
  Допаѓања:
  60.025
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.