1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што си нарачав од алиекспрес

Дискусија во 'Канта' започната од ^angel^, 30 август 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ^angel^

  ^angel^ Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2015
  Пораки:
  680
  Допаѓања:
  1.264
  Пол:
  Женски
  IMG_20160830_111222-480x640.jpg Веќе сите сме запознаени како тоа оди и многу однас имаме нарачано по нешто од алиекспрес,тука ќе може да се пофалиме со слики што сме си порачале.

  Еве прва јас си нарачав часовник брзо ми стигна и го обожавам :inlove:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.935
  Допаѓања:
  66.090
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.