1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што слушате во моментов?

Дискусија во 'Музика' започната од LadyCroft, 22 февруари 2010.

 1. LadyCroft

  LadyCroft Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2010
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  32
  пострирајте која песна, музика ја слушате во моментов...
   
  На Handy, ivana.23-srce, HooliganBrunito и 2 други им се допаѓа ова.
 2. LadyCroft

  LadyCroft Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2010
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  32
  Enigma - Voyageur
   
  На ELIDavor, Handy, snow.flake и 3 други им се допаѓа ова.
 3. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  [youtube]<object width="320" height="265"><param name="movie" value="http://www.youtube-nocookie.com/v/jrfiwOVAwGI&hl=en_US&fs=1&color1=0x5d1719&color2=0xcd311b"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube-nocookie.com/v/jrfiwOVAwGI&hl=en_US&fs=1&color1=0x5d1719&color2=0xcd311b" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="320" height="265"></embed></object>[/youtube] :lol: :lol:
   
  На snow.flake, Lovy1, ivana.23-srce и 8 други им се допаѓа ова.
 4. Tinker-Bell

  Tinker-Bell Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 февруари 2010
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  119
  Пол:
  Женски
  Rihanna-Rude boy :up:
   
  На badgalriri, snow.flake, invisible13 и 3 други им се допаѓа ова.
 5. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.697
  Slipknot - Duality :mrgreen:
   
  На metalhead, Ljubopitna90, snow.flake и 8 други им се допаѓа ова.
 6. Shelea

  Shelea Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  4.241
  Допаѓања:
  42.972
  Suzanne Vega - Luka
   
  На littleflower му/ѝ се допаѓа ова.
 7. gwen

  gwen Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 декември 2009
  Пораки:
  265
  Допаѓања:
  81
  Звони те-лефон, звони те-лефон :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
   
 8. lovely91

  lovely91 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  2.985
  Пол:
  Женски
  mike & the mechanics - over my shoulder :up: :up: :up: :up: :up:
   
 9. free

  free Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2010
  Пораки:
  1.526
  Допаѓања:
  74
  На Skylar.16, anichka94, Chocolate.me и 13 други им се допаѓа ова.
 10. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.450
  Пол:
  Женски
  Екстра , екстра, екстра :up: и мене многу ми се допага :up:
   
  На Miss.Selfridge му/ѝ се допаѓа ова.
 11. glow

  glow Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2009
  Пораки:
  3.023
  Допаѓања:
  1.264
  Во моментов слушам сити радио. :up: :)
   
  На snow.flake му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Tinker-Bell

  Tinker-Bell Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 февруари 2010
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  119
  Пол:
  Женски
  Ana Stanic-Ljubav do neba
   
 13. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  [youtube]<object width="320" height="265"><param name="movie" value="http://www.youtube-nocookie.com/v/jbarL7eIgaU&hl=en_US&fs=1&color1=0x5d1719&color2=0xcd311b"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube-nocookie.com/v/jbarL7eIgaU&hl=en_US&fs=1&color1=0x5d1719&color2=0xcd311b" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="320" height="265"></embed></object>[/youtube]
   
 14. lili1

  lili1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  52
  Zeljko Joksimovic -ima neshto u tom shto me necesh ;( ;( ;(
   
 15. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  [youtube]<object width="320" height="265"><param name="movie" value="http://www.youtube-nocookie.com/v/lRQ9AzTfABs&hl=en_US&fs=1&color1=0x5d1719&color2=0xcd311b"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube-nocookie.com/v/lRQ9AzTfABs&hl=en_US&fs=1&color1=0x5d1719&color2=0xcd311b" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="320" height="265"></embed></object>[/youtube] :mrgreen: :lol:
   
  На snow.flake и Bieber-Fever им се допаѓа ова.
 16. Shelea

  Shelea Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  4.241
  Допаѓања:
  42.972
  Portishead - Sour Times
   
  На rossan му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  [youtube]<object width="320" height="265"><param name="movie" value="http://www.youtube-nocookie.com/v/CE64f0N35uE&hl=en_US&fs=1&color1=0x5d1719&color2=0xcd311b"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube-nocookie.com/v/CE64f0N35uE&hl=en_US&fs=1&color1=0x5d1719&color2=0xcd311b" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="320" height="265"></embed></object>[/youtube]
   
  На anamarija..xD и WhiteButterFly5 им се допаѓа ова.
 18. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.852
  Пол:
  Женски
  За жал,Ѓоко Таневски,на К-15 тв,интернетов ми е дојден до преку глава,трет ден не функционира како штп треба,а имам страшна желба за убава музика,овие на комојутер ми се досадни,а системот ми е позајмен на другар од брат ми,и него ќе го убијам,дали се дав таква работа :evil:
   
 19. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.697
  Iron Maiden - Hallowed be thy name
   
  На LovelyGirl3, metalhead и punkrocker-girl им се допаѓа ова.
 20. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.475
  Mariah Carey ft. Ne-yo - Angels cry, strasno dobra baladi4ka :)
   
  На ♡BuBaLe♡ му/ѝ се допаѓа ова.