1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што слушате кога сте нервозни?

Дискусија во 'Музика' започната од WildAngel, 24 јули 2010.

 1. WildAngel

  WildAngel Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  108
  Што слушате кога сте нервозни??? :)
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.151
  Има многу вакви слични теми...
   
 3. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.894
  од тоше слушам и ме опушта некако нервите и телото ;) и ме прави повеке разбрана :rofl: :rofl:
   
 4. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.382
  Допаѓања:
  1.114
  Пол:
  Женски
  Си ги слушам моите омилени...
   
 5. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Пуштам Offspring и ми ја вадат сета нервоза и негативна енергија :rock:
   
 6. NICKRIVERS

  NICKRIVERS Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2010
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  11
  koga sum nervozna si gi slusam mojte omileni pesni
   
 7. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.698
 8. sunshine93

  sunshine93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2010
  Пораки:
  170
  Допаѓања:
  37
  па секогаш ги пуштам песните од Linkin Park.. ми ја вадат нервозата сум приметила :rofl:
   
  На LarsyLilly, Pisoi, Twilight и 2 други им се допаѓа ова.
 9. KejtiKaulitz

  KejtiKaulitz Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2010
  Пораки:
  177
  Допаѓања:
  42
  Tokio Hotel - SCREAM

  Онака за кршење ствари ми е ваа ... многу брзо вади нервоза.. некои по агресивни дефинитивно помагаат :wasntme:
   
 10. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.924
  Кога сум нервозна , сакам тој што ме изнервирал да го натепам . За такви моменти , како тепање , добро би стоела песнава :devil:
  http://www.youtube.com/watch?v=18-yqnGl ... re=related
   
 11. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.330
  Допаѓања:
  5.843
  Кога сум нервозна слушам рок.Понекогаш може метал да пуштам иако не слушам метал :) .
   
  На Forgotten му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  4.260
  Допаѓања:
  5.720
  Пол:
  Женски
  Имено највеќе балади. Ќе се запеам,и заборавам на нервозата.. :wasntme:
   
 13. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.223
 14. Barbie-mwa

  Barbie-mwa Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  1.237
  Допаѓања:
  528
  Пол:
  Женски
 15. cvekje13

  cvekje13 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  34
  Што слушате кога...

  си слушам метал и се опуштам :)
   
  На Beauchamp му/ѝ се допаѓа ова.
 16. RodenaSoGreska

  RodenaSoGreska Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 октомври 2010
  Пораки:
  82
  Допаѓања:
  49
 17. Gunshine

  Gunshine Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  818
  Допаѓања:
  666
  Што слушате кога...

  Прогресивен и дет метал.
   
  На Beauchamp и cvekje13 им се допаѓа ова.
 18. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.895
 19. GarpovaV

  GarpovaV Популарен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2011
  Пораки:
  999
  Допаѓања:
  1.962
  Пол:
  Женски
  Што слушате кога...

  Рок... ептен ми ја вади нервозата :) ;)
   
 20. Butterfly-itgirl4s

  Butterfly-itgirl4s Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  414
  Допаѓања:
  285
  Што слушате кога...

  па кога сум нервозна или со потистено его си слусам песни од никол серцингер,давид гета и такви некои сто ме потсекаат на лето на убави моменти и ме тераат да размислувам позитивно и дека никој немозе да ми ја симне круната од главата
  кога сум разоцарана ама така од лјубовта си слусам балади ама не секакви :D само такви сто ми влеваат надез зосто во принцип сум оптимист па ни баладите не ме многу потиснуваат
  а кога сум срекна нема сто ни да казувам it´s party time :dance: :party: