babylove овошни кашички

Што сме носеле некогаш, а сега тоа ни е смешно

Дискусија во 'Мода и стил' започната од karina8, 7 јануари 2011.

 1. Esmeralda-MD

  Esmeralda-MD Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2015
  Пораки:
  346
  Допаѓања:
  30.534
  Пол:
  Женски
  @referentka јас и сестра ми имавме моцартки,:DНај модерни беа.
  Носевте ли шалвари со оние широките ластик каиши и големи токи:lol:?
  Ламбада суќни,и кошули со огромни карнери:x
  Мајка ми се чува:^)се враќала модата(facepalm)
   
  На referentka му/ѝ се допаѓа ова.
 2. referentka

  referentka Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  11.314
  Допаѓања:
  291.101
  Шалвари и тоа ѓупски..
  Ламбада -да..кратки а глок-широки:$
   
 3. Esmeralda-MD

  Esmeralda-MD Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2015
  Пораки:
  346
  Допаѓања:
  30.534
  Пол:
  Женски
  Да,такви имав и јас.
  Кошули со потпунки,во рамената како рамбо:rofl:.
   
  На teressa и referentka им се допаѓа ова.
 4. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.959
  Допаѓања:
  52.737
  Пол:
  Женски
  Сомотни панталони. Ги имав 2-3 пара. Тогаш и никогаш пак. :D

  Едит: И траперки. :worried:
   
  Последна измена: 2 мај 2018
  На LiliBoz му/ѝ се допаѓа ова.
 5. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  9.333
  Допаѓања:
  157.776
  Пол:
  Женски
  ѕвонарки со војнички принт :|