1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што сонувавте денес-како го толкувате сонот?

Дискусија во 'Канта' започната од solnakiselina, 13 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. solnakiselina

  solnakiselina Нов член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2013
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  11
  Ајде да кажеме што сме сонувале и какво значење има сонот. Еве јас пред некој ден сонував на небото го видов ликот на Исус со отворени очи , му кажав на едно дете да види и тој и кога тој се сврте да види Исус беше со затворени очи. Се разбудив преплашена незнам што би можело да значи сонот. Инаку и многу сум страшлива.
   
 2. cheetah.girl

  cheetah.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2012
  Пораки:
  1.620
  Допаѓања:
  1.415
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.