Што сонувавте последно?

Дискусија во '„Другата“ наука' започната од EnnieFabulous, 28 јули 2010.

 1. Keanu_R.Wick

  Keanu_R.Wick Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 септември 2019
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  1.210
  Пол:
  Машки
  Ќе сум патувал за Америка, часот на полетување бил 5 наутро а јас сум стигнал во 15:00 попладне.
  Денот бил 21ви или 22ри јуни. Се поздравував со блиски, требало да купам нешто од таму, кола или некој помал уред, и да се вратам за седум осум дена. Се спакував и се поздравив ама не се качив на авион.

  Како да се протолкува сонот?
   
 2. TutiFuti

  TutiFuti Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  2.960
  Допаѓања:
  28.211
  Пол:
  Женски
  Змииичка :D.
   
 3. stilas7

  stilas7 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  1.016
  Допаѓања:
  680
  Sto znaci da sonuvas deka ti ja ukrale ikonata na sv bogorodica sto ja imam doma?