1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што со испуканите капилари?

Дискусија во 'Канта' започната од maca-mk, 24 април 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. maca-mk

  maca-mk Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2010
  Пораки:
  107
  Допаѓања:
  13
  Ај нешто и да ова да продискутираме.... пишете нешто за капиларите дали можат да се отстранат и како? Но без ласери...
   
 2. emce-kremce

  emce-kremce Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  1.161
  Допаѓања:
  98
  Испуканите капилари не може да се отстранат никако за жал, а има многу кои го имаат тој проблем. Јас за среќа немам таков проблем, но другарка ми има и нема решение за нив...
   
 3. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
  Темата е заклучена поради тоа што не поттикнува дискусија.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.