1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што сунававте синојка?

Дискусија во 'Канта' започната од chocolate-girl2, 18 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. chocolate-girl2

  chocolate-girl2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2011
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  14
  Што сонувавте синојка?
  Баш ми е интересно да слушам некои други сонови :$ Ако имате храброст овде пишете..:)


  Мислам дека нема ваква тема, ако има слободно клуч..:**
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  Има ваква тема, во другата наука.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.