1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што треба да направам

Дискусија во 'Канта' започната од Nikolaman, 31 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Nikolaman

  Nikolaman Активен член

  Се зачлени на:
  31 јули 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Значи чупево се срами многу секој ден се гледаме има турнири за фудбал во битола значи на фб имаме разговори све бакнежи ова она ... а во живо ништо многу се срами чупево дури и пишав да дојде на страна и не дојде од срам а сигурен сум дека сака што е најдобро да направам?
   
 2. VIN.diesel

  VIN.diesel Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2013
  Пораки:
  254
  Допаѓања:
  420
  Можда се разочарала дека не си Роналдо :wasntme: ..
   
  На Abeja и sadgirl21 им се допаѓа ова.
 3. iloveyou29

  iloveyou29 Queen of beauty

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  5.732
  Допаѓања:
  32.007
  Пол:
  Женски
  Бидејки е срамежлива, најдобро е ти да го направиш првиот чекор. Почни разговор со неа, па подоцна ке видиш како ке се одвиваат работите
   
 4. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.319
  Допаѓања:
  17.314
  Пол:
  Женски
  Двајцата лаптопите во рака и на турнир па лапајте се преку фб, мењајте си вакви
  [​IMG]
  [​IMG]

  а можете да си мењате и вакви
  [​IMG]
  [​IMG]

  Абе ајде си направил 22 години и бараш на форум да ти кажат како да и пријдеш на женска, па и таа сигурно не е помала од 17-18 години па толку да се срами. Биди маж, после турнирот пријди направи и муабет зезај се со сите ако има другарки или па прати и порака на фб да се најдете некаде сами (кога веќе фб ви е средство за комуницирање), ако дојде на договореното место грабни ја машки и залапај ја, без многу околишење :rofl:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.