Што цените најмногу во животот?

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од 2468, 17 мај 2010.

 1. TheCandy880

  TheCandy880 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2010
  Пораки:
  3.992
  Допаѓања:
  6.294
  Пол:
  Женски
  СЕМЕЈСТВОТО!

  ЉУБОВТА ОД НАЈБЛИСКИТЕ-семејството


  парите
   
 2. House95

  House95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2011
  Пораки:
  125
  Допаѓања:
  27
  Семејството,искреното пријателство,искрената љубов и фудбалот :D
   
 3. lucky-girl

  lucky-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2011
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  16
  -искреност
  -несебична љубов
  -почит
  за мене најважните! :angel:
   
 4. d.i.n.a

  d.i.n.a Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  107
  Допаѓања:
  20
  -искреност (најбитното)
  -почит
  -искрено пријателство
  -семејство
   
 5. LuckyStar

  LuckyStar Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 август 2011
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  21
  Најмногу ја ценам искреноста ,љубовта и пријателството
   
 6. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.268
  Допаѓања:
  14.945
  Пол:
  Женски
  искреност,љубов,пријателство,семејство
   
 7. Smileeee

  Smileeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2011
  Пораки:
  342
  Допаѓања:
  75
  Семејството
  Почитта
  Искреноста
  Љубовта
  Внуците :inlove:
   
 8. UniqueCreature

  UniqueCreature Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јули 2010
  Пораки:
  221
  Допаѓања:
  44
  Здравјето, семејството и мојот сакан (сите 3 како целина).
  Се друго ќе си дојде само по себе, и веќе си доаѓа :)
   
 9. Floyd12

  Floyd12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2011
  Пораки:
  81
  Допаѓања:
  110
  моето семејство нормално :inlove: :*
   
 10. ljubam

  ljubam Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2011
  Пораки:
  2.412
  Допаѓања:
  18.400
  Пол:
  Женски
  Мајчинството кое го доживеав, иако малку на болен начин, ама тоа е нешто што најмногу го ценам..
   
 11. Serafima

  Serafima Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 октомври 2010
  Пораки:
  1.229
  Допаѓања:
  21.210
  Љубовта.
  Мислам дека со неа е поврзано се. Ако знаеш да љубиш и сите ќе те љубат. Ќе ја добиеш љубовта од семејството, љубовта од пријателите, љубовта од секој човек... Ќе цениш се, ќе бидеш благодарен на она малку што го имаш, а и ќе бидеш благодарен и на она што го немаш.
  Зашто само љубовта го топи и најголемиот мраз во секој.
   
  На bittersweet и Fearless им се допаѓа ова.
 12. gingerchild

  gingerchild Популарен член

  Се зачлени на:
  19 август 2011
  Пораки:
  1.496
  Допаѓања:
  4.986
  Пол:
  Женски
  Мајка ми и татко ми, мојот клавир и моите цимери :)
   
 13. LilBaby

  LilBaby Популарен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  3.459
  Допаѓања:
  7.881
  Кога некој ме сака со сето срце, не ме лаже, изневерува, повредува, ме прави среќна, ме трпи, ги задоволува моите хирови и потреби, ме чува.


  Тоа го прават мојата мајка и најмилиот.
   
 14. Anna-Banana

  Anna-Banana Популарен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  3.715
  Допаѓања:
  4.801
  Пол:
  Женски
  Искреноста.
   
 15. rebeca

  rebeca Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 август 2011
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  30
  Да бидам почитувана онолку колку што заслужувам...а заслужувам многу...
   
 16. Jule.Sk

  Jule.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  1.315
  Допаѓања:
  733
  Пол:
  Женски
  Во животот најмногу треба да се цените самите себеси.Јас тоа го научив од мајка ми ако се цениш прво самата себеси ќе го цениш сето останато.
   
 17. patika19

  patika19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  115
  Допаѓања:
  54
  Најмногу ја ценам искреноста и амбицијата, а воедно и искрените луѓе :)
   
 18. klaudija90

  klaudija90 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2010
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  17
  Најмногу од се` ја ценам мојата фамилија, го ценам трудот на човека и простувањето!
   
 19. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.334
  Допаѓања:
  15.489
  Љубовта е движечка сила меѓу нас луѓето!
  Така да...

  CHEERS TO THE LOVE!! :d:
  [​IMG]
   
 20. SarahTayMomsen

  SarahTayMomsen Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2011
  Пораки:
  959
  Допаѓања:
  650
  Дека Боже ми дал прекрасни родители кои ме ценат ме сакаат секогаш се трудат да ми направат најдобро да бидам најсреќна а и сум! Многу ги сакам што би правела без нив!? Тие ми се најдоброто што сум го имало во животот :) И сестра ми која исто така ме сака, ме подржува во се и кога правам големи белји таа ме крие од мама и тато, те сакам дадо! :l: